Tola Szlagowska z Blog 27 wróciła i jest nie do poznania! Jej nowa piosenka powstała w Los Angeles!

2021-02-11 10:06
Tola Szlagowska
Autor: TRICOLORS/East News

Pamiętacie Tolę Szlagowską z girlsbandu Blog 27? Wokalistka powróciła z nowym singlem i teledyskiem, a w dodatku jest nie do poznania! Co ciekawe, jej muzyczna nowość powstała w Los Angeles i w ciągu jednej doby otrzymała wiele pozytywnych komentarzy od słuchaczy. Będziecie zaskoczeni! Nowość od Toli z pewnością was ucieszy.

Tola Szlagowska z Blog 27 wróciła i jest nie do poznania! Jej nowa piosenka powstała w Los Angeles! Przygoda artystki z branżą muzyczną zaczęła się w 2005 roku. Tola wpadła na genialny pomysł i stworzyła zespół Blog 27 w skład którego wchodził jej brat Jan, Barry, Alek, Justin i dwie tancerki Sylwia Dymek, Marysia Foryś z You Can Dance - Po prostu tańcz, a także Alicja Boratyn. Wszystko zaczęło się na dobre. Grupa zyskała ogromną popularność nie tylko w naszym kraju, ale również zagranicą. Pierwszy singiel, a raczej cover z repertuaru Alexii - Uh La La La został bardzo ciepło odebrany. Następnie drugi numer Hey Boy (Get Your Ass Up), który promował płytę <LOL>, również okazał się strzałem w 10-tkę.

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Tola Szlagowska - nowa piosenka

Blog 27 rozwiązał swoją działalność w 2008 roku. Wtedy też Tola poszła do szkoły muzycznej w USA, a 10 lat później nagrała solowy numer Atmosphere, który miał zapowiadać jej debiutancki krążek studyjny Subtitles. Choć premiera albumu miała odbyć kilka lat temu, to niestety tak się nie stało. Premiera została mocno przesunięta w czasie i tym razem ukaże się 26 lutego. Co ciekawe, solowy album Toli zapowiada nowość, która miała swoją premierę 9 lutego tego roku. Towarzyszy jej również teledysk, który został zrealizowany właśnie przez artystkę. Recycled/Fragile opowiada o manipulacji, porzuceniu, wykorzystaniu i ciężkich doświadczeniach. To gorzka opowieść, która powstała już wcześniej, jednak Tola dopiero teraz zdecydowała się podzielić nią ze światem. Sami zobaczcie, jak Tola Szlagowska z Blog 27 zmieniła się na przestrzeni lat. Jej głos również brzmi nieco inaczej!

Najnowsze