To polska Ariana Grande? Nowy cover uczestniczki The Voice Kids robi wrażenie!

2020-11-13 13:18 Ewelina Kulasza
Ariana Grande
Autor: MediaPunch/face to face Ariana Grande

Czy to nowa, polska Ariana Grande? Jak się okazuje te dwie artystki nie łączy tylko pasja do muzyki, ale również uroda. We dwie są brunetkami i na swoich kontach mają prawdziwe hity. Nowy cover uczestniczki The Voice Kids robi wrażenie. Internauci są oczarowani - to świąteczna piosenka Ari.

To polska Ariana Grande? Nowy cover uczestniczki The Voice Kids robi wrażenie! Ariana Grande to wielka gwiazda bez dwóch zdań. Jej muzyczną karierę śledzi miliony osób na całym świecie. Piosenki, które wydaje za każdym razem w szybkim tempie zdobywają miano hitu, a w dodatku sieć obiegają wspaniałe covery internautów. Tym razem polska wokalistka, którą znacie z The Voice Kids podjęła się zaśpiewania świątecznego kawałka swojej ulubionej artystki Ariany Grande. To ona w 2014 roku wydała singiel Santa Tell Me, który z roku na rok w okresie Bożego Narodzenia jest mocno na topie przez co dość ciężko o nim zapomnieć.

Jak widać nie tylko Ariana Grande kocha święta, ale również Carla Fernandes. To ona podjęła się nagrania gwiazdkowego coveru, który w oryginale śpiewa wielka gwiazda. Choć oficjalna wersja jest uwielbiana przez słuchaczy, numer Carli także znalazł już swoich sprzymierzeńców. Te dwie wokalistki nie tylko łączy miłość do muzyki czy też świąt, ale również fenomenalny wokal, a nawet wygląd. Jak Carla poradziła sobie z numerem Santa Tell Me? Sprawdźcie poniżej.

Carla Fernandes niczym Ariana Grande

Carla Fernandes podjęła się zaśpiewania świątecznej piosenki Ariany Grande Santa Tell Me, która uwielbiana jest przez słuchaczy na całym świecie! Jesteście ciekawi jak polska wokalistka poradziła sobie z coverem? Zobaczcie nagranie poniżej. Internauci w komentarzach wręcz szaleją!

- Ale ślicznie Carlunia! Będę słuchać tego cały czas do świąt, bo to takie Cudowne wykonanie! Ten twój głos z chrypką, ślicznie

- Mega sztos

- Jeju prześliczny głos masz i wspaniały cover <3 

Ariana Grande kiedyś i dziś
Najnowsze