Carla Fernandes - wiek, Instagram, piosenki, Tik Tok. Kim jest gwiazda The Voice Kids?

2021-07-31 11:27
Carla Fernandes na Tik Toku ma swój własny challenge. O co chodzi w #keepitcasual i jak go wykonać?
Autor: Universal Music Polska Carla Fernandes

Kim jest Carla Fernandes, która na swoim koncie ma przygodę w The Voice Kids oraz muzyczne hity? Wszystkich ważnych informacji o młodym talencie dowiecie się na ESKA.pl.

Carla Fernandes kim jest młoda piosenkarka? Ile ma lat i jak ją znaleźć na Instagramie? Czy ma chłopaka? Takich fraz szukają o artystce internauci. Carla Fernandes to polsko-hiszpansko-portugalska piosenkarka, która swoim muzycznym talentem zachwyciła niejedną osobę. Widzowie mogą kojarzyć nastolatkę z programu The Voice Kids. Carla wystąpiła w drugiej edycji talent-show, a przesłuchań w ciemno zachwyciła jurorów swoim wykonaniem kawałka Eda Sheerana - Thinking Out Loud. Ostatecznie piosenkarka wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego, gdzie następnie szlifowała swój muzyczny talent i dotarła do finału. Carla Fernandes miłość do muzyki odziedziczyła po mamie, natomiast swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Portugalczykiem a w połowie Hiszpanem.

Carla Fernandes - zapowiedź gorącego teledysku TYLKO na ESKA.pl!

Carla Fernandes - wiek

Ile lat ma Carla Fernandes? Młoda gwiazda ma 18 lat.

Carla Fernandes - Instagram

Carla Fernandes jest również aktywna na Instagramie, gdzie publikuje wiele kolorowych zdjęć oraz dzieli się z fanami ciekawymi InstaStories. W aplikacji znaleźć ją można pod nazwą @c_frn.

Carla Fernandes - piosenki

Młoda gwiazda ma na swoim koncie wielkie hity! Na początku marca 2020 roku miała miejsce premiera jej pierwszego singla Jungle, który w serwisie YouTube odsłuchało blisko milion razy! Fani artystki długo nie musieli czekać na kolejną muzyczną perełkę Carli, ponieważ piosenkarka wróciła szybko z nowym hitem - Casual. Ponadto 10 lipca 2020 roku miała miejsce premiera kolejnej piosenki gwiazdy The Voice Kids 2 - Por Qué.

Carla Fernandes - TikTok

Carla Fernandes uwielbia tworzyć taneczne tiktoki, które są bardzo pozytywnie odbierane przez jej fanów. Dodatkowo młoda artystka stworzyła razem z premierą piosenki Casual oraz Por Qué swoje własne wyzwania w aplikacji. Można je znaleźć pod hashtagiem #keepitcasual lub #porquechallenge. Carlę można znaleźć w popularnej apce pod nazwą identyczną jak na Instagramie - @c_frn.

Najnowsze