To oni stworzyli taniec dla Young Leosi, który jest hitem na TikToku. O nich będzie głośno!

2021-10-08 13:40
Young Leosia
Autor: screeny z YouTube/INTERNAZIOMALE

Young Leosia to artystka, która daje czadu! Jej piosenki to prawdziwe hity i nie ma co się dziwić, od razu wpadają w ucho. Oprócz tego szaleją na TikToku, gdzie coraz więcej osób robi do nich trendy. Jesteście ciekawi kto zapoczątkował taneczne virale do jej muzyki w tej aplikacji? O tych chłopakach zrobić się naprawdę głośno!

Young Leosia jest dziś jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. To idolka młodzieży, która dała się poznać większej publiczności w maju 2020 roku, kiedy to wrzuciła do sieci swoją nawijkę w ramach wyzwania Hot16Challenge2. Jej popularność wzrosła jednak jeszcze bardziej, kiedy ukazał się jej singiel Wyspy. Co ciekawe za produkcję tego numeru odpowiada Borucci, który jest producentem hitów Taco Hemingwaya. Następym hitem okazały się Szklanki oraz Jungle Girl które powstało we współpracy z Żabsonem. Od tygodnia natomiast furorę robi najświeższy numer Young Leosi - Baila Ella, który w zaledwie 7 dni zgromadził ponad 3,5 mln odsłon na samym YouTube! Piosenka zarówno jak i inne kawałki młodej artystki wylądowały od razu w trendach na TikToku, a użytkownicy tańczą do niej niebanalne choreografie.

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Young Leosia - trendy na TikToku

Zastanawialiście się kiedykolwiek kto stworzył układy taneczne do kawałków Young Leosi, które szaleją na TikToku? Otóż za genialnym pomysłem stoi Alex Kwiatkowski i Piotrek Kaczmarek. To właśnie oni stworzyli układy taneczne do klipów Yung Leosi i Żabsona. Następnie fani chętnie je odtwarzali, sprawiając że kawałki robią się coraz bardziej popularne. Co ciekawe, współpraca chłopaków przy tanecznych viralach nie wzięła się bez przyczyny. Jak podaje portal noizz.pl to Żabson jako pierwszy zaprosił ich do współpracy przy swoim pandemicznym koncercie samochodowym, dlatego później chłopaki mieli okazję poznać młodą artystkę z którą złapali szybko wspólny kontakt. A Wy tańczyliście już specjalne virale do piosenek Young Leosi?

Najnowsze