Malena z Armenii

i

Autor: ANDRES PUTTING/EBU

To ona wygrała z Sarą James na Eurowizji Junior 2021. Malena z Armenii wciąż zachwyca!

2022-04-19 10:32

Udział w Eurowizji Junior to trampolina do wielkiej sławy. Doskonale wiedzą o tym między innymi Roksana Węgiel i Viki Gabor. Swoją szansę stara się też wykorzystać zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu Malena. Znany fanom singiel ormiańskiej wokalistki jest już dostępny na wszystkich platformach. Równie dobry, co jej zwycięskie Qami, Qami?

Malena z Armenii od początku stanowiła największe zagrożenie dla Sary James i jej piosenki Somebody, z którą zwyciężczyni The Voice Kids 4 reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Podczas odbywającego się w Paryżu wydarzenia zarówno jurorzy, jak i publiczność zdecydowali, że to właśnie Malena zasługuje na otrzymanie prestiżowego trofeum, które w ubiegłych latach zdobyły zarówno Roksana Węgiel i Viki Gabor. Sara James uplasowała się tuż za nią. Wyniki wzbudziły jednak mocne kontrowersje. Szczególnie mocno komentowany był fakt, że polskie juty przyznało Malenie 12 punktów, podczas gdy ormiańskie Sarze zaledwie 1. Mimo niesnasek i namawiania przez mamę reprezentantki Armenii do niegłosowania na Polskę Sara James pokazała klasę i w rozmowie z nami zapewniła, że czuje dumę z zajęcia drugiego miejsca i mocno kibicuje Malenie, która, jej zdaniem, prezentuje światowy poziom. Po ponad pół roku od premiery na wszystkich platformach streamingowych pojawiła się piosenka My Life Is Going On. Dalej trzyma poziom?

Sonda
Maléna z Amrenii przypomina Viki Gabor?

Malena z Armenii - nowa piosenka

15-letnia wokalistka kuje żelazo, póki gorące. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021 Malena zamieściła w serwisach streamingowych dobrze znany fanom utwór My Life Is Going On, który ukazał się na kilka miesięcy przed jej udziałem w konkursie. Czy to zapowiedź nowych projektów nastolatki? Miejmy nadzieję!

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!