Ale zmiana!

To ona grała żonę wójta w "Ranczo". Taką metamorfozę przeszła serialowa Halina Kozioł!

2024-05-28 8:49

Największą popularność zyskała rolą Haliny Kozioł w kultowym serialu Ranczo. Choć na swoim koncie ma wiele ról, to właśnie postać żony wójta najbardziej zapadła fanom w pamięć. Być może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktorka swego czasu przeszła sporą metamorfozę. Sprawdźcie naszą galerię i przekonajcie się, jak zmieniła się ulubienica widzów!

Przebojowa wójtowa z Rancza z nieukrywanym wdziękiem wielokrotnie pouczała i strofowała swojego apodyktycznego męża, który nie raz zaszedł jej za skórę. Violetta Arlak znakomicie odnalazła się w roli typowej gospodyni domowej, która większość czasu spędza w zaciszu domowym. Choć mogłoby wydawać się, że jest jedynie cieniem swojego przedsiębiorczego męża, to serialowa Halina odegrała ogromną rolę w życiu każdego z bohaterów produkcji. Wraz z objęciem stanowiska wójta przez Lucy Wilską - Halina angażuje się w politykę i od tamtej pory pełni funkcję zastępcy wójta gminy Wilkowyje. Halina Kozioł nieustannie musiała znosić wybuchy swojego ukochanego, ale także znosić ciągłe metamorfozy swojej córki.

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Ranczo - Violetta Arlak

Rola wybuchowej i stanowczej żony wójta sprawiła, że aktorka stała się ulubienicą widzów. Co ciekawe, po Ranczu Violetta Arlak w pewien sposób została zaszufladkowana i długo nie mogła liczyć na kolejne angaże w nowych produkcjach. Tuż po zakończeniu nagrań do kultowego serialu, artystka sporo schudła. W wywiadach zdradziła, że udało jej się zrzucić aż 20 kilogramów. Wyjawiła nawet swój sposób na schudnięcie. Przyznała, że był on dosyć banalny, ponieważ po prostu przestała spotykać się ze swoimi przyjaciółmi w domu. Widzowie doskonale pamiętają ja z "Dnia świra", "Chłopaki nie płaczą", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Korony królów. Częściej niż w telewizji występuje jednak na deskach teatru. Możecie obejrzeć ją m.in. w sztukach Teatru Capitol.