Przedstawienie w przedszkolu

i

Autor: Canva, TikTok/miticamadrid

To miało być zwykłe przedstawienie w przedszkolu. Jednak ten maluch pokrzyżował plany nauczycielek

2023-02-18 15:27

Najważniejsze to być sobą, bez względu na to, co pomyślą o nas inni. Taką zasadę na pierwszym miejscu stawia ten chłopiec. Choć jego zadanie było proste - ustawienie się w rzędzie i zejście z innymi rówieśnikami ze sceny, to on postawił na spontaniczność i energiczny taniec. Wygląda na to, że rośnie nam nowy showman!

To przedstawienie w przedszkolu miało wyglądać inaczej. Jednak ten charyzmatyczny maluch pokrzyżował plany nauczycielek i postawił na swoim. Chłopiec postanowił odbiec odrobinę od scenariusza i postawił na szaloną improwizację. Rówieśnicy nie do końca wiedzieli co się dzieje i patrzyli na niego ze zdziwieniem, ale ten nic sobie z tego nie robił. Nieugięty, nawet schodząc ze sceny zrobił to w oryginalny sposób. Wszystko wskazuje na to, że rośnie nam mały showman, który w przyszłości podbije wielkie sceny. Maluch udowadnia, że dziecięca spontaniczność nie zna granic i jest niezwykle urocza. Ten chłopiec zdecydowanie nie przejmuje się tym, co pomyślą o nim inni.

96-letnia gwiazda Instagrama. Polka jest najstarszą influencerką na świecie!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Przedstawienie w przedszkolu - show chłopca

Przedstawienia w przedszkolach bywają zaskakujące, podobnie jak pomysły najmłodszych. Ten chłopiec udowodnił, że najważniejsze to być sobą i nie przejmować się opinią innych. Jego spontaniczny układ taneczny i skoczne zejście ze sceny pokazują, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Choć to miało być zwykłe przedstawienie w przedszkolu, to całe show skradł ten maluch. Kiedy pod koniec występu wszyscy mieli ustawić się w rzędzie, by wspólnie schować się za kulisami, on zdecydował, że pochwali się wszystkim swoim układem tanecznym. Nie zabrakło również skocznego marszu i szerokiego uśmiechu.

Ksiądz na studniówce zrobił prawdziwe show. Jego układ taneczny jest genialny!

Przedszkolak ma już nawet swoich pierwszych fanów, którzy nie ukrywają, że czekają na to, co zaprezentuje w przyszłości. Pod filmikiem zebrały się setki komentarzy z komplementami dla malucha. 

??????on się umie bawić ?

Świetny chłopiec!! Ma talent!! Wyraża się - super!!!!!??❤️❤️❤️

Widać, że naprawdę kocha to, co robi i jest bardzo szczęśliwy ???

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE