Anna Kusiak - instagramowa babcia

i

Autor: Canva, Instagram/zycie_zaczyna_sie_po_90

96-letnia gwiazda Instagrama. Polka jest najstarszą influencerką na świecie!

2023-02-09 11:13

Typowa babcia, to mało powiedziane. Ta seniorka jest prawdziwą gwiazdą. Kobieta prężnie działa w mediach społecznościowych i pokazuje swoje codzienne życie. Polka jest najstarszą influencerką na świecie na Instagramie. Jej poczucie humoru i dystans zostały docenione przez tysiące użytkowników. Anna Kusiak nie ma sobie równych!

96-letnia gwiazda Instagrama chce udowodnić, że social-media są dla wszystkich, bez względu na wiek. Ta babcia przełamuje społeczne tabu i pokazuje, że warto otwierać się na nowe rzeczy. Anna Kusiak nie przypomina typowej seniorki, która większość czasu spędza na bazarze, robieniu przetworów i plotkach z przyjaciółkami. Anna Kusiak korzysta z życia i spełnia marzenia. Mając 85 lat przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, do swojej córki. Choć przyjechała tylko na święta, zdecydowała, że zostanie na dłużej. Seniorka nie ukrywa, że zamierza czerpać radość nawet z najdrobniejszych rzeczy. Polka jest najstarszą influencerką na świecie na Instagramie i chętnie pokazuje swoje codzienne życie tysiącom fanów.

Usiadł do pianina i zaczął grać. Ten pięciolatek ma niebywały talent!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

96 letnia gwiazda Instagrama - Życie zaczyna się po 90

Anna Kusiak na Instagramie nie ma sobie równych. Babcia udowadnia, że media społecznościowe są dla osób w każdym wieku. 96-latka chce udowodnić seniorom, że nie warto bać się zmian i nowych technologii. Podkreśla, że nowoczesność nie jest zła i nie należy się jej obawiać. Co więcej, Anna Kusiak zauważa, że to nic niezwykłego, by korzystać z social-mediów, ponieważ już za kilkanaście lat niemal każdy senior będzie ich użytkownikiem i nie będzie w tym nic dziwnego. Babcia założyła konto na Instagramie, by mieć kontakt z innymi. Pomimo tego, że mieszka w Wielkiej Brytanii, nie zna języka angielskiego, przez co ciężko jest jej nawiązać bliższe kontakty i przyjaźnie z sąsiadami. Aplikacja stała się dla niej świetnym narzędziem do tego, by pokazywać swoje życie.

Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda całkiem inaczej!

Anna Kusiak - instagramowa babcia

Seniorka od początku podkreślała, że nie chce kreować się na kogoś, kim nie jest. Jej celem jest pokazywanie swojego życia takim, jakie jest. Wygląda na to, że swoją naturalnością i otwartością trafiła w dziesiątkę. Obecnie jej konto obserwuje ponad 90 tysięcy użytkowników. Instagramowa babcia dzieli się z nimi wspomnieniami z okresu młodości. Często daje również rady dotyczące akceptacji siebie i tego, co przytrafia nam się w życiu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE