Studniówka - ksiądz

i

Autor: Canva, TikTok/justycha_

Ksiądz na studniówce zrobił prawdziwe show. Jego układ taneczny jest genialny!

2023-02-09 14:14

Szalona choregorafia i breakdance'owy układ tego duchownego zachwycą chyba każdego. Ten ksiądz udowodnił, że jest prawdziwą gwiazdą parkietu. Jego ruchów mógłby powstydzić się nie jeden profesjonalny tancerz. Stanie na głowie i skomplikowane przeplatanki to dopiero początek tego, co pokazał na studniówce. Nagranie z jego wyczynami trafiło do sieci i robi prawdziwą furorę!

Ksiądz na studniówce 2023 dał prawdziwy pokaz swoich tanecznych umiejętności. Jego choreografia bez wątpienia zostanie zapamiętana nie tylko przez młodzież i uczestników balu maturalnego, ale również przez tysiące internautów. Umiejętności, które posiada są godne mistrza tańca. Duchowny udowodnił, że breakdance może pokochać każdy. Jego choreografia jest tak skomplikowana, że nie sposób powtórzyć jego ruchy. Młodzież, która brała udział w studniówce była zachwycona jego skocznym układem. Ksiądz został nagrodzony ogromnymi brawami i wiwatami. Pod wrażeniem jego stylu są również internauci, którzy ślą w jego stronę masę pozytywnych komentarzy.

Taniec Wednesday na studniówce 2023. Ta dyrektorka nie ma sobie równych!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Ksiądz na studniówce - układ taneczny

Duchowny na studniówce w Nowogrodzie zaskoczył wszystkich. Po tym, jak maturzyści utworzyli na parkiecie koło, on wszedł do środka, by pokazać swoje breakdance'owe umiejętności. Jego choreografia jest pełna skomplikowanych figur i akrobacji. Stanie na rękach, na głowie, energiczne przeplatanki rękoma i dłońmi to sposób, by stać się prawdziwą gwiazdą parkietu.

Lady Gaga na studniówce w Olsztynie. Nagranie podbija Internet!

Jak widać duchowny wziął sobie do serca słowa piosenki Long & Junior - Bo Ja Tańczyć Chcę i postanowił nauczyć młodzież profesjonalnych ruchów tanecznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE