Tłusty czwartek 2021 - sprawdź, ile pączków zjesz tego dnia! QUIZ

Pączki
Autor: PHOTO DOMIN SE / EAST NEWS

Tłusty czwartek 2021 zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was przepyszn quiz, dzięki któremu dowiecie się, ile pączków zjecie tego dnia. Rozwiążcie go już teraz i podzielcie się wynikiem ze swoimi znajomymi. Kto z was pobije rekord w jedzeniu pączków? Sprawdźcie to już teraz!

Tłusty czwartek 2021 zbliża się wielkimi krokami! To jedne z bardziej przepysznych i przesłodkich świąt, jakie obchodzimy w Polsce. Nic dziwnego, że większość Polaków na ten właśnie czwartek czeka z wielkim utęsknieniem. Wielu z nas nie może doczekać się Bożonarodzeniowej Gwiazdki, świąt Wielkanocnych oraz również, jak się okazuje Tłustego czwartku. To właśnie tego dnia możemy całkowicie legalnie jeść przepyszne, tradycyjne pączki i kompletnie nie przejmować się liczbą zjedzonych kalorii.

Z racji, że święto, które w czasach pogańskich związane było z pożegnaniem zimy i przywitaniem wiosny zbliża się nieubłaganie, postanowiliśmy stworzyć dla was przepyszny quiz, który zdradzi wam, ile pączków zjecie w Tłusty czwartek 2021. Czy pobijecie rekord w jedzeniu pączków, a może polegniecie już przy pierwszym? Sprawdźcie to już teraz, rozwiązując poniższy quiz i koniecznie polećcie go swoim znajomym. Dowiedzcie się, kto z was jest mistrzem w jedzeniu pączków i jest w stanie zjeść ich najwięcej. 

Tłusty Czwartek w lubelskiej cukierni
Najnowsze