TikTok zostanie usunięty? Aplikacja zagrożeniem dla prywatności?!

2020-06-30 13:11 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok to jedna z nowszych aplikacji w świecie mediów społecznościowych, która nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością. Jest to najczęściej pobierana aplikacja wszech czasów, jednak ma swoje blaski i cienie! Czy TikTok jest zagrożeniem dla prywatności i niedługo może zniknąć z telefonów użytkowników!? Zdradzamy więcej na ESKA.pl!

TikTok zagrożeniem dla prywatności użytkowników?! Okazuje się, że aplikacja mimo ogromnej popularności na całym świecie ma swoje plusy i minusy. Według niektórych źródeł TikTok łamie zasady dotyczące prywatności użytkowników, którzy mają zainstalowaną aplikację na swoim telefonie. Wśród wszystkich innych mediów społecznościowych, TikTok cieszy się największym powodzeniem. To właśnie ta aplikacja jest najczęściej pobieraną apką w tym roku. Pandemia koronawirusa na świecie dodatkowo pomnożyła popularność aplikacji, ponieważ wielu użytkowników pobrało ją po prostu z ciekawości i zostało na niej do tej pory. Według statystyk, TikTok ma ponad 800 milionów aktywnych użytkowników, jednak w ostatnim czasie apka zbiera negatywne opinie! Czyżby TikTok zagrażał prywatności użytkownikom? Okazuje się, że w Indiach ma być on całkowicie usunięty z telefonów internautów! Czy tak stanie się także w Polsce? Aplikacji grodzi duży spadek zasięgów. 

TikTok usunięty w Indiach 

TikTok został całkowicie usunięty w Indiach. Aplikacji nie ma już w App Store ani w Google Play. Cała sytuacja jest mocno powiązana z prawem, ponieważ według rządu TikTok nie spełnia wymagań bezpieczeństwa użytkowników. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze