TikTok wraca do łask! Ten kraj wycofuje się z zakazu używania apki

TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok znowu dozwolony! Choć początkowo przyszłość tej aplikacji w tym kraju była zagrożona, teraz zakaz jej używania został wycofany. Do użytkowników jakiego kraju wędruje ta dobra wiadomość? Więcej szczegółów w tym temacie ujawniamy na ESKA.pl!

Choć TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych w dobie dzisiejszego internetu, przyszłość tej aplikacji w ostatnim czasie została mocno naruszona. Sytuacja była na tyle drastyczna, że niektóre kraje zabroniły jej używania, a nawet usunęły ją z mobilnych sklepów z aplikacjami, które znajdują się na naszych smartfonach. Aplikacja została zablokowana chociażby w Indiach oraz temat ten mocno rozważany jest w Stanach Zjednoczonych. Kolejnym krajem, który zdecydował się na zablokowanie TikToka był Pakistan, które rzeczywiście realnie zakazał użytkownikom używania tej aplikacji. Jak się okazuje nie na długo, ponieważ to właśnie ten kraj ostatecznie wycofał się z zakazu i przywrócił aplikację TikTok na terenie swojego państwa. Co spowodowało zmianę zdania? Otóż początkowo Pakistan zdecydował się na blokadę TikToka w swoim kraju z powodu niemoralnych materiałów, jakie znajdowały się w aplikacji. Jednak producent słynnej apki ByteDance zgodził się na współpracę z krajem i zapewnił, że żadne szokujące i niewłaściwe treści nie będą trafiały do pakistańskich użytkowników. Oznacza to że TikTok w Pakistanie będzie w pewien sposób cenzurowany, a treści nieodpowiednie nie będą mogły być tam udostępniane.

TikTok odblokowany w tym kraju 

TikTok w Pakistanie znowu działa. Najpopularniejsza aplikacja została odblokowana, zaraz po tym jak jej producent porozumiał się z rządem kraju. To pozytywna informacja dla TikToka, który ostatnio był mocno wystawiony na próbę. Aplikacja ta w Pakistanie została pobrana ponad 43 miliony razy.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze