TikTok na jesień 2020 - te 5 filmików musisz nagrać!

2020-10-25 15:37 Patrycja Obarowska
Aplikacje: Messenger, TikTok, Instagram, Facebook
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok to idealna aplikacja i najwyżej ceniona w świecie mediów społecznościowych! Musisz mieć ją blisko siebie jesienią, aby codziennie inspirować się internetowymi nowinkami! Te filmiki w jesiennym klimacie są najpopularniejsze! Zobacz jesienny vibe na TikToku i nagraj wideo z miłości do jesieni!

TikTok jesienią 2020 jest jeszcze bardziej pociągający i kolorowy niż zwykle! Aplikacja o tej porze roku cieszy się jeszcze większą popularnością, ponieważ bardzo dużo użytkowników chętnie spędza przy niej chłodne, jesienne wieczory. Z czym zatem kojarzy się jesień użytkownikom słynnego TikToka? Na platformie właśnie króluje trend ściśle związany z obecną porą roku i można go znaleźć pod hasztagiem #jesiennyvibe. To tam internauci umieszczają swoje filmiki, które im kojarzoną się ze złotą porą roku. Jesień na TikToku to przede wszystkim żywe kolory, sezonowe dania, ciepłe outfity, w których główną rolę gra duży, długi sweter, a także pumpkin spice latte, które jest obowiązkowe przy ciekawej literaturze. W aplikacji nie brakuje także tutoriali makijażowych stworzonych specjalnie na zbliżające się Halloween! Użytkownicy pokazują wiele inspiracji związanych ze zwyczajem, który najhuczniej obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych. Które filmiki na TikToku zrobią na was największe wrażenie tej jesieni? Zobaczcie sami! 

TikTok - jesienny vibe

TikTok już emanuje jesiennym urokiem! Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was jesienną galerię składającą się z najlepszych wideo na TikToku na jesień 2020. Te filmiki zrobią na was szczególne wrażenie! 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze