TikTok

i

Autor: Canva

TikTok - ukryte funkcje. Tych trików mogliście nie znać

2022-10-28 10:51

Ukryte funkcje na TikToku mogą Was zadziwić! Są rzeczy, o których wiedzą tylko nieliczni. Przygotowaliśmy zestawienie kilku ciekawych trików, które ułatwią działania początkującym użytkownikom oraz weteranom aplikacji. Znaliście którąś z nich?

Ukryte funkcje na TikToku mogą wielu zadziwić. Aplikacja posiada wiele możliwości, o których istnieniu mogliście nie wiedzieć. Triki na TikToku mogą pomóc Wam w promowaniu swoich treści i sprawieniu, by wasze materiały były jeszcze lepsze. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę trików i funkcji TikTok, które sprawią, że korzystanie z aplikacji będzie jeszcze łatwiejsze. Wiele aplikacji, z których korzystamy na co dzień posiada możliwości, z których możemy sobie nie zdawać sprawy. Część z nich jest dostępna dla wszystkich użytkowników, ale są również takie, które są dopiero testowane, przez co mają do nich dostęp tylko nieliczne osoby. Warto jednak zapoznać się z tym, co jest ogólnodostępne, by móc zastosować odpowiedni triki, które ułatwią Wam korzystanie z aplikacji.

TikTok w trosce o młodzież. Młode głowy badają psychikę młodzieży!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

TikTok - triki

  • Kopiowanie filmów bez logo TikTok

Chcesz pobrać filmik, który stworzyłeś, by opublikować go w innym miejscu lub po prostu zapisać na telefonie, ale drażni cię logo TikToka? W łątwy sposób możesz je zlikwidować. Zamiast pobierać filmik z aplikacji wystarczy, że nagrasz ekran telefonu, a następnie przytniesz odpowiednio w rolce aparatu.

  • TikTok - jak zmienić język

Zmiana języka na TikToku wcale nie jest taka trudna. Wystarczy wejść w swój profil, następnie w ustawienia i kliknąć opcję preferencje treści. W tym momencie powinna pojawić się możliwość wybrania dowolnego języka, którą należy wybrać.

  • Pokaz slajdów na TikToku

Pokaz slajdów na TikToku dla wielu może wydawać się skomplikowany. Jednak dzięki przydatnym narzędziom może wam to zająć dosłownie chwilę! Mając otwartą aplikację należy nacisnąć przycisk + na dole ekranu. Następnie w prawym dolnym rogu wybrać Upload. Widząc swoją galerię ze wszystkimi zdjęciami i filmami należy wybrać przycisk Sequence, by kontynuować. Aplikacja automatycznie połączy je w wideo ze slajdami. Warto jednak pamiętać, że TikTok pozwala na wybranie maksymalnie 35 zdjęć.

  • TikTok - ulubione filmy

Ukrycie ulubionych filmów na TikToku jest możliwe. Treści, które polubiłeś wcale nie muszą być widoczne dla każdego. Wystarczy przejść w sekcję Ja, następnie rozwinąć opcję trzech kropek, które są w prawym górnym ekranie. Teraz należy wybrać prywatność i bezpieczeństwo. Ostatnim krokiem jest wybranie komu mają wyświetlać się twoje ulubione filmiki.

TikTok - zarobki. Ile zarabiają tiktokerzy?