TikTok trendy! TOP 5 wyzwań na kwiecień, w których musisz wziąć udział!

2020-04-01 14:38 PO
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok jak zawsze rządzi się swoimi trendami! Sprawdź w jakich wyzwaniach musisz wziąć udział w kwietniu! Już na ESKA.pl wytypowaliśmy top 5 najlepszych trendów w aplikacji TikTok, które podbiją twoje serce i sprawią, że sam z wielką chęcią do nich dołączysz! Nie zwlekaj ani minuty dużej i szykuj się już teraz do nagrania najlepszych filmików!

TikTokowe trendy to ulubiona zakładka dla każdego twórcy, który uwielbia spędzać czas w tej aplikacji. To miejsce, w którym możemy znaleźć skumulowane najlepsze treści użytkowników, których popularność jest na tyle ogromna, że każdy inny internauta nagrywa to samo starając się jak najbardziej odwzorować nie swoje wideo. Zakładka trendów na TikToku ma do siebie to, że nie tylko bawi użytkowników, ale także wzrusza i edukuje. Bardzo często twórcy poruszają tam tematy ważne, o których powinno się mówić głośno. Chociażby uświadamianie innych o obecnej trwającej pandemii koronawirusa i o tym jak ważne jest pozostanie w domu. Nie brakuje także kreatywnych treści pokazujących innym, a co najważniejsze zachęcających do działania na rzecz planety. Uczestniczenie w takich wyzwaniach nie tylko służy dobrze całej generacji Z, ale także może przynieść użytkownikowi niesamowicie dużą sławę internetową, o której marzy niemalże każdy nastolatek. Przygotowaliśmy dla was top 5 trendów, które królują w aplikacji TikTok w kwietniu i są warte także waszego zaangażowania.

TikTok - Top 5 najlepszych trendów

Przygotowaliśmy dla was zestaw pięciu najlepszych trendów, które warto znać. Sprawdźcie je już teraz. 

#Vlogzdomu

To jeden z trendów, który powstał na potrzebę trwającej akcji #zostańwdomu, w którym nie chodzi o nic innego jak o pokazanie w jaki sposób spędza się czas wolny w swoich czterech ścianach. Użytkownicy TikToka za pomocą filmików pokazują jak mija im dzień i jakie są ich sposoby na nudę.

#Gimnastykajęzyka

To jedno z trudniejszych wyzwań z jakim mierzą się miliony tiktokerów! W całym trendzie chodzi o to, by bez problemowo przeczytać wylosowane zdanie, które jest łamańcem językowym. Ten trendy bawi naprawdę wszystkich i sprawia, że także z chęcią próbujemy swoich sił w tej zabawie.

#Introducemyself

Wiadomo nie od dziś, że TikTok kocha śpiew równie mocno jak jego użytkownicy. Ten trend to nic innego jak śpiewanie. Jednak całość tkwi w tym, że podczas wykonywania zadania zdradzamy masę informacji o sobie dosłownie je wyśpiewując. Zdradź swoje imię, wiek, wzrost za pomocą piosenki.

#Animalreaction

W tym wyzwaniu to zwierzaki grają pierwsze skrzypce. Pełni dumy użytkownicy pokazują swoje futrzaki i ich najdziwniejsze reakcje. Jeśli jesteś właścicielem jakiegoś zwierzaka to nie zwlekaj i pokaż całemu światu jego ukryty talent.

#Pracazdomu

Home office to nowe zjawisko dla większości z nas, co doskonale rozumieją użytkownicy TikToka.  Ostatni trend to nic innego jak dawka rozrywki połączonej z codziennymi obowiązkami. Internauci za pomocą filmików pokazują jak wygląda ich praca z domu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Najnowsze