TikTok może mieć konkurencje? Aplikacja Likee wkracza na rynek

2020-03-24 10:51 PO
telefon
Autor: Canva.com

TikTok jest aplikacją znaną przez każdego nastolatka. To jedna z największych platform społecznościowych pod względem popularności. Powstaje jednak pytanie jak długo TikTok będzie stał na czele innych mediów społecznościowych? Okazuje się, że aplikacji rośnie konkurencja! Więcej szczegółów na temat podobnego narzędzia zdradzamy na ESKA.pl

TikTok nie zwalania tempa, jeśli chodzi o popularność i bycie na topowym miejscu w rankingu wszystkich innych mediów społecznościowych. Aplikacja ta to totalny must have na telefonie każdego nastolatka. TikTok w liczbach osiąga kosmiczne statystyki i z jego funkcji korzystają miliony użytkowników. Popularność TikToka daje do zrozumienia innym, jak bardzo trafnym strzałem w dziesiątkę była ich koncepcja, a więc możemy być niemalże pewni, że twórcy innych platform społecznościowych będą starali się w jak największym stopniu upodobnić swoje media do TikToka. I tutaj wkracza aplikacja wideo Likee, która co prawda zadebiutowała na rynku w 2017 roku, ale to właśnie teraz jej założyciele odnotowali znaczy wzrost. Opiera się ona na tworzeniu krótkometrażowych filmów, niczym jak na popularnym TikToku. Aplikacja ta kropka w kropkę przypomina już istniejącą platformę. Znajdują się na niej nawet te same filtry, a jej użytkownicy nagrywają filmy do obecnych trendów.

Likee - czym różni się od TikToka?

Likee to globalna platforma do tworzenia i udostępniania krótkich filmów wideo, która na pierwszy rzut oka naprawdę nie różni się niczym od aplikacji TikTok, jednak ma w swojej ofercie coś czego nie ma nigdzie indziej jak chociażby: FaceMagic czyli funkcja robienia live ze zmianą twarzy  w tym samym czasie, lub element 4D, który wygląda imponująco i to właśnie ta opcja przyczyniła się do popularności Likee. Na ten moment TikTok ma znaczną przewagę, ale Likee może okazać się wart uwagi w nadchodzących miesiącach.

Fanka o kontakcie z fanami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze