Charli D'Amelio nie jest już najpopularniejszą użytkowniczką TikToka

i

Autor: Rex Features/East News Charli D'Amelio nie jest już najpopularniejszą użytkowniczką TikToka

TikTok - najpopularniejszy użytkownik platformy ujawniony! Kto nim został?

2022-06-23 12:35

TikTok ujawnił, który z użytkowników platformy ma największą liczbę obserwujących. Od dwóch lat była to znana influencerka i YouTuberka - Charli D’Amelio, która zdobyła sławę właśnie dzięki TikTokowi i przyczyniła się do jej spopularyzowania. Ile osób ją dziś obserwuje? Kto zajął jej miejsce? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Wiemy kto jest najpopularniejszym użytkownikiem TikToka! Charli D’Amelio oficjalnie oddaje honorowe miejsce w ręce komika Khabiego Lame’a, który zdobył popularność dzięki krótkim skeczom publikowanym przez siebie na tej właśnie platformie. Kim jest Khaby Lame? Normalnym chłopakiem, który nigdy nie planował bycia influencerem! Khaby pobił rekord TikToka osiągając liczbę 142,5 milionów obserwujących. Tym samym wyprzedził swoją rywalkę Charli D’Amelio o ponad 300 tysięcy followersów. Kto jeszcze trafił na podium?

Piosenki z TikToka 2022 - te utwory stały się hitami w aplikacji!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Khaby Lame - kim jest?

Khaby Lame urodził się 9 marca 2000 roku w Senegalu. Dorastał w małym włoskim miasteczku Chivasso. Jest doskonałym sportowcem - uprawiał między innymi koszykówę, piłkę nożną i lekkoatletykę. Zaczął publikować swoje filmy na TikToku w marcu 2020.. 26 kwietnia 2021 wyprzedził Gianlucę Vacchi jako najczęściej obserwowany TikToker we Włoszech. Natomiast 22 czerwca 2021 osiągnął liczbę 24 milionów obserwujących na Instagramie wyprzedzając jedna z najpopularniejszych Influencerek Chiare Ferrari. Liczba jego followersów na TikToku to na ten moment 142,5 miliony, co jest rekordem aplikacji.

Charli D’Amelio - kim jest?

Charli D’Amelio urodziła się 1 maja 2004 roku w Norwalk w stanie Connecticut. Ma dziś 18 lat. Jest córką polityka Marca D’Amelio i byłej modelki Heidi D’Amelio. Zaczęła tańczyć w wieku 3 lat, dzięki czemu przed rozpoczęciem kariery na tiktoku była już w pełni wyszkoloną tancerką wyczynową. Popularność zdobyła dzięki filmikom z autorskimi tańcami, które szybko stawały się viralami na platformie. Od początku swojej działalności w mediach społecznościowych zgromadziła 9,6 milionów subskrybentów na YouTube, 48,6 milionów na Instagramie i 142,2 milionów na TikToku. Dwutygodnik Forbes umieścił ją na pierwszym miejscu najlepiej zarabiających TikTokerek w 2021 roku z wynikiem 17,5 miliona dolarów. 

Sonda
Czy używasz TikToka?

TikTok - najpopularniejsi użytkownicy

Kto jeszcze trafił na listę najpopularniejszych TikTokerów. Na podium prócz Khabiego i Charli stoi i influencerkai piosenkarka Bella Poarch z liczbą 90,2 milionów obserwujących. Co ciekawe - tuż za nimi jest Will Smith, który ma 72 miliony obserwujących.