TikTok na żywo! O co chodzi w nowym trendzie, który rządzi w aplikacji?

2020-04-08 13:57 PO
social media
Autor: ESKA.pl

TikTok na żywo to trend, który absolutnie zapanował nad całą aplikacją! Pytanie jednak o co chodzi w nim dokładnie. Jeśli jesteś ciekaw na czym polega najnowsze tiktokowe wyzwanie i dlaczego warto do niego dołączyć, zostań z nami i poznaj szczegóły już na ESKA.pl

TikTok to aplikacja, która ma się bardzo dobrze pod względem popularności i cały czas wyróżnia się na tle innych mediów społecznościowych. Jej trendy przyciągają coraz to nowszych użytkowników, którzy zakładając konta w aplikacji zakochują się w niej i zostają z nią już na dłużej. TikTok to jedna z platform społecznościowych, która w dużej mierze skupia się na przeróżnych wyzwaniach, do których może dołączyć każdy internauta, jeśli tylko ma na to ochotę. Zakładka lupka oznaczona nazwą odkryj jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w aplikacji TikTok, które stale proponuje użytkownikom coś nowego i daje możliwość na rozwinięcie skrzydeł i zaistnienie pośród innych twórców. Jako, że obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa, z którym walczymy na całym świecie sprawiła, że cały nasz dzień spędzamy w swoim domu, TikTok wyszedł z nowym trendem, który ma za zadanie umilić nam czas. Mowa tutaj o wyzwaniu pod hasztagiem #tiktoknażywo, który stał się niezwykle popularny i ma już prawie 6 milionów wyświetleń.

#tiktoknażywo - o co w tym chodzi?

Najnowszy trend #tiktoknażywo, który jest obecnie najbardziej popularny powstał, aby umilić wszystkim czas spędzany w domu. Użytkownicy TikToka organizują w aplikacji serie różnorodnych live’ów, które zawsze charakteryzują się czymś ciekawym. Możemy obejrzeć tam wiele magii, poznać wielu artystów i ich zawód oraz nauczyć się smacznych przepisów.

W tej szkole nie wyślą snapa i nie opublikują nowego zdjęcia na Instagramie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze