TikTok

i

Autor: canva

TikTok ma opcję jak na Instagramie! Od dziś możesz urozmaicić swój profil

2022-03-18 8:45

To dzieje się naprawdę! Na TikToku pojawiła się nowa funkcja, która z pewnością jednym użytkownikom mocno się spodoba, lecz innych może tylko poirytować. Od teraz można korzystać z muzycznej aplikacji podobnie jak z Instagrama. O jaką funkcję chodzi? Będziecie w szoku! Na Instagramie to totalny hit, a jak będzie na TikToku? Sprawdźcie.

TikTok i Instagram to dwie popularne aplikacje, z których korzysta nie tylko młodzież, ale także dorośli. Jedno i drugie to miejsce rozrywki, ale także kopalnia ciekawostek, inspiracji, a także odskocznia od rzeczywistości. Warto również wspomnieć, że zarówno TikTok jak i Instagram pozwala twórcom na wybicie się, zdobycie popularności i zarobienie niezłych pieniędzy ze współprac czy różnych kampanii. W ostatnich latach częściej pobieraną aplikacją stał się TikTok, dlatego Instagram nie chciał być gorszy i zostały dodane do niego funkcje podobne jak na Instgramie. Mowa o Reelsach, tzw. rolkach które przypominają stronę główną TikToka. Muzyczna apka nie chciała być gorsza i… wprowadziła niedawno funkcję, która na Instagramie zrobiła kilka lat temu niezłą furorę! Na TikToku pojawiły się 24-godzinne relacje! Jak z nich korzystać?

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Jak działają relacje na TikToku?

Stories na TikToku? Czemu nie! Funkcja ta została niesamowicie dobrze przyjęta przez użytkowników Instagrama, dlatego muzyczna apka poszła za ciosem i dodała do narzędzi kolejną funkcję. Na TikToku pojawiła się możliwość dodawania stories, czyli 24-godzinnych relacji. Jak to działa? Już wyjaśniamy! Otóż wchodząc na swój profil przy naszym avatarze pojawił się plusik. Naciskamy go i wyświetla nam się aparat - możemy zrobić zdjęcie lub nagrać wideo, albo wgrać gotowy plik z naszej galerii. Dodatkowo mamy możliwość urozmaicenia stories naklejkami, napisem, czy też różnymi efektami. Co ciekawe, podczas edycji filmu pojawia się także opcja “opublikuj w opowieści” - oznacza to, że mamy możliwość udostępnić w tym miejscu film z wersji roboczych. Jeśli jeszcze nie masz tej funkcji na swoim TikToku, zaktualizuj aplikację.

ZOBACZ TAKŻE: Instagram - jak przekształcić relację w reels? To banalnie proste!

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?