The Weeknd

i

Autor: Screen z YT: The Weeknd - Snowchild (Official Video) | The Weeknd

The Weeknd wraca do przeszłości! Snowchild jest jak wehikuł czasu

2020-07-23 11:00

The Weeknd patrzy wstecz na swoją karierę w najnowszym teledysku do Snowchild! Animowany klip artysty jest jak wehikuł czasu, który zabiera fanów w nostalgiczną podróż. Więcej o najnowszym teledysku The Weeknd już na ESKA.pl!

The Weeknd wraca do przeszłości! Artysta 22 lipca 2020 wydał swój najnowszy animowany teledysk, w którym wcielił się w każdą ze swoich dawnych i obecnych postaci. Czterominutowe wideo, które zostało obejrzane już niemalże dwa miliony razy w serwisie YouTube jest po prostu hołdem dla mrocznej przeszłości artysty, które była przepełniona substancjami odurzającymi, alkoholem i kobietami. W najnowszym teledysku The Weeknd śledzi swoje kroki tak naprawdę od Toronto, skąd pochodzi do Hollywood. Artysta w imponująco ciekawy i geograficzny sposób przedstawił w najnowszym teledysku drogę swojej kariery, którą budował każdego dnia. Od zaśnieżonego Toronto, w którym artysta nie miał sił walczyć ze swoimi wadami do luksusowego domu w Hollywood. Poza jednak sprawami przyziemnymi, Snowchild ma o wiele głębszy przekaz. Artysta bardzo chciał unaocznić, że rzeczy materialne nie są w stanie rozwiązać problemów z przeszłości.

Sonda
Jak Ci się podoba nowy The Weeknd?

The Weeknd wydał nowy teledysk 

The Weeknd wydał teledysk do Snowchild. Animowany klip od artysty jest pełen nostalgii i osobistych przeżyć gwiazdy. 

Filip Lato zaśpiewał megahit The Weeknd. Ten wykon w Domowym Graniu to Mount Everest muzyki!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE