The Voice of Poland 2020 - trenerzy. Kto oceni uczestników w 11. edycji?

2020-09-12 21:30 EK
The Voice of Poland 2020 - trenerzy. Kto oceni uczestników w 11. edycji?
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News The Voice of Poland 2020 - trenerzy. Kto oceni uczestników w 11. edycji?

The Voice of Poland to jeden z lubianych programów rozrywkowych, który możemy oglądać w polskiej telewizji i nie tylko. Wielkimi krokami zbliża się 11. edycja muzycznego show, a ciekawość widzów od dawna wzbudzała informacja, kto zasiądzie na jurorskim fotelu zamiast Margaret. Kim będzie nowy trener? To nazwisko z pewnością jest dla Was znajome. Szczegóły na ten temat poznacie na ESKA.pl.

The Voice of Poland to jeden z najbardziej popularnych i lubianych programów w polskiej telewizji. Widzów zachwycają nie tylko muzyczne talenty uzdolnionych uczestników show, ale również trenerzy, którzy zawsze wykazują się empatią oraz tym, że znają się perfekcyjnie na tym co robią. Wielkimi krokami zbliża się jesienna 11. edycja The Voice of Poland, w której nastąpią spore zmiany spowodowane odejściem jednej jurorki - Margaret. Przez ostatni czas wiele mówiło się o tym, kto zastąpi popularną gwiazdę. W sieci krążyły plotki, że być może będzie to słynna Doda, jednak artystka szybko zdementowała te plotki w swoich mediach społecznościowych. Dodatkowo zmiany związane z jurorskimi fotelami będą miały miejsce także w telewizyjnym formacie The Voice Kids 4.

Spekulacji na temat nowych trenerów w programie The Voice of Poland było naprawdę sporo. Czytelnicy ESKA.pl również wyrazili swoje zdanie na ten temat i w opublikowanej sondzie najwięcej głosów zostało oddanych na Michała Szpaka. Czy zobaczymy go w nowej, jedenastej edycji show?

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland - trenerzy

Muzyczny program The Voice of Poland 11 pojawi się we wrześniu 2020 roku! Kim jest gwiazda, która zasiądzie na jurorskim fotelu? Znacie ją bardzo dobrze! To Urszula Dudziak polska wokalistka i kompozytorka jazzowa, która pełniła w 2019 roku rolę trenera w show The Voice Senior. Jesteście ciekawi, jak piosenkarka poradzi sobie oceniając młodsze pokolenie? Z pewnością będzie wielką inspiracją dla niejednej osoby, która będzie chciała wiele się nauczyć od osoby ze sporym doświadczeniem muzycznym. Zdjęcia do The Voice Kids startują w połowie sierpnia 2020 roku. Poza Urszulą Dudziak, w panelu jurorskim zobaczymy Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona.

Najnowsze