The Voice Senior 2021 - zasady w półfinale. Kto i w jaki sposób przejdzie do finału?

The Voice Senior 2021 - zasady w półfinale. Kto i w jaki sposób przejdzie do finału?
Autor: Natasza Młudzik / TVP The Voice Senior 2021 - zasady w półfinale. Kto i w jaki sposób przejdzie do finału?

30 stycznia 2021 w The Voice of Sernio będzie się działo! 24 półfinalistów zawalczy o miejsce w wielkim finale muzycznego show z udziałem seniorów. Kto i na jakich zasadach przejdzie do kolejnego odcinka? Poznajcie szczegóły już teraz!

The Voice Senior 2021 - zasady w półfinale na pewno wam się przydadzą. Po czterech tygodniach Przesłuchań w Ciemno przyszedł czas na ostatnie przed finałem muzyczne starcie najbardziej muzykalnych seniorów w Polsce. W trakcie pierwszego etapu programu Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny stworzyli swoje sześcioosobowe drużyny. W sobotnim półfinale, 30 stycznia 2021, każda drużyna zostanie podzielona na dwa trzyosobowe zespoły. Do wielkiego finału drugiej edycji The Voice Senior przejdzie ośmioro uczestników, po jednym z każdej trójki. O tym, kto będzie miał szansę walczyć o tytuł Najlepszego Głosu wśród Seniorów w Polsce zdecydują trenerzy, którzy razem z widzami usłyszą takie przeboje jak m.in.: Sen o Victorii, Nie mogę ci wiele dać, Moje serce to jest muzyk, Hello czy Can't Take My Eyes Off You. 

The Voice Senior 2 - półfinał. Poznajcie zasady

Historia uczestniczki The Voice Senior wzrusza do łez. Jurorzy nie szczędzili jej komplementów 

  • Niezwykłymi muzycznymi talentami w drużynie może pochwalić się Izabela Trojanowska, którą na swoją trenerkę wybrali: Andrzej Szpak, Teresa Kuczera, Wiesław Herliczko oraz Andrzej Nosowski, Tomasz Szymański i Waldemar Bara.  
  • Z drużyny Andrzeja Piasecznego ponownie usłyszymy: Romualda Ardanowskiego, Annę Tchórzewską i Andrzeja Musiałka oraz Andrzeja Sobolewskiego, Barbarę Parzeczewską i Ireneusza Noska.
  • Z ekipy Alicji Majewskiej na półfinałowej scenie wystąpią: Irena Hodowaniec, Kazimierz Górecki i Elżbieta Jatulewicz, a także Jolanta Zając-Stachurska, Cezary Olszewski oraz Raisa Misztela.
  • Niełatwy wybór będzie miał także Witold Paszt, w drużynie którego są: Teresa Mikuta, Andrzej Pawłowski, Alicja Mieszało, Jadwiga Paduch, Jan Adamiak i Ewa Olszewska. 

Którzy uczestnicy będą mieli szansę zaśpiewać na scenie w wielkim finale? Odpowiedź już 30.01.2021 o 20:00 w TVP2. 

Najnowsze