The Voice Senior 2021 - ta uczestniczka oceniła Izabelę Trojanowską! Padły mocne słowa

The Voice Senior
Autor: Screen z YT: Jolanta Zając-Stachurska - "Ona i on" - Przesłuchania w ciemno - The Voice Senior 2 / The Voice of Poland

Role w The Voice Senior 2021 odwróciły się? Jedna z uczestniczek oceniła trenerkę Izabelę Trojanowską i wypowiedziała w jej kierunku mocne, szczere słowa. Dlaczego doszło do odwrotnej oceny w popularnym show? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

The Voice Senior 2021 potrafi zaskoczyć! W najnowszym odcinku popularnego show doszło do zwrotu akcji. Zamiast trenera oceniającego umiejętności występującego na scenie uczestnika, mogliśmy zobaczyć, jak to uczestnik ocenia wysokiej klasy piosenkarza. Jak doszło do tego, że rolę się odwróciły? Popularny talent show nie pierwszy raz zaskakuje widzów. Program składa się z emocji, które w żaden sposób nie są objęte jakimkolwiek scenariuszem. W muzycznym show zatem może wydarzyć się wszystko.

Bohaterzy tworzący The Voice Senior mogą wywołać u nas śmiech, wzruszenie, łzy, niekiedy także irytację. To jednak nie koniec! Jak widzimy, czasami dochodzi nawet do odwrócenia ról. Nie tylko uczestnik wychodzi z programu bogatszy w nowe doświadczenia i umiejętności, ale także trenerzy mogą dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Do takiej sytuacji doszło między innymi w najnowszym odcinku The Voice Senior. Uczestniczka Jolanta Zając-Stachurska otwarcia oceniła piosenkarkę Izabelę Trojanowska nazywając ją osobą kontrowersyjną. 

The Voice Senior 2021 - Izabela Trojanowska oceniona przez uczestniczkę 

Uczestniczka The Voice Senior 2021, która poza umiejętnościami wokalnymi pasjonuje się numerologią postanowiła powiedzieć co nieco o samej Izabeli Trojanowskiej. Ty jesteś na moje oko bardzo kontrowersyjna. 22. rodzą się rewolucjoniści, kontrowersyjne postacie, stąd masz taki styl. - oceniła piosenkarkę. 

Najnowsze