Marzena Ryt miała szansę wygrać The Voice of Poland. Jej nową piosenkę pokochała Sanah

Marzena Ryt
Autor: YouTube/Marzena Ryt

Uczestniczka dziesiątej edycji show The Voice of Poland powraca z nową piosenką. Marzena Ryt, bo o niej mowa, zaprezentowała właśnie swój kolejny autorski utwór zatytułowany Taki żart. Za produkcję numeru odpowiadają Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór. Kompozycją zachwyciła się sama Sanah, która udostępniła teledysk do piosenki na swoim Instagramie.

Marzena Ryt - nowa piosenka uczestniczki dziesiątej edycji The Voice of Poland spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów, którzy wspierali ją na kolejnych etapach muzycznego show. Marzena Ryt była jedną z tych wokalistek, które swoim talentem przekonały do siebie wszystkich trenerów. Jej występ z piosenką Nothing Breaks Like a Heart sprawił, że wszyscy jurorzy dziesiątej odsłony programu chcieli mieć ją w swojej drużynie. Uczestniczka zdecydowała jednak, że chce być częścią grupy, której przewodził Michał Szpak. Marzena odpadła z The Voice of Poland na etapie Nokautów, tuż przed rozpoczęciem odcinków na żywo. Mimo tego udało jej się zgromadzić rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali jej kolejnych projektów, jak również zachwycić internautów z całego świata. Wideo z występem 22-latki zamieszczono na kanale The Voice Global, który posiada blisko osiem milionów subskrypcji. Teraz wokalistka wydała swój kolejny autorski singiel, który przypadł do gustu samej Sanah.

Marzena Ryt - piosenka

Wyprodukowana przez Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka i Patryka Kumóra, twórców wielu polskich hitów i nie tylko, piosenka Taki żart zadebiutowała na kanale Marzeny Ryt w środę, 20 stycznia i od razu zaskarbiła sobie sympatię słuchaczy, którzy komplementują autorskie poczynania młodej artystki w komentarzach. Kawałka w całości możecie posłuchać poniżej.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!
Najnowsze