The Voice Senior 2021 - nowi trenerzy w drugiej edycji show! Kto zastąpi Urszulę Dudziak i Marka Piekarczyka?

2021-01-02 9:13 PO.
The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA
Autor: screen z wideo na YouTube Annet Hesterman – I Will Survive | The Voice Senior 2018 | The Final (YouTube.com/ The voice of Holland) The Voice Senior: JURY, ZASADY, UCZESTNICY, PREMIERA

The Voice Senior 2021 - nowi trenerzy w drugiej edycji nadchodzącego show! Izabela Trojanowska i Witold Paszt dołączyli do Andrzeja Piasecznego i Alicji Majewskiej w drugiej odsłonie hitowego talent show z udziałem seniorów. Więcej szczegółów o nowym jury już na ESKA.pl!

The Voice Senior - nowi trenerzy nadchodzą! Od jakiegos czasu trwają nagrania Przesłuchań w Ciemno drugiej edycji The Voice Senior. Na scenie zaśpiewa ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia. Wokalne umiejętności uczestników oceniają Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego The Voice Senior jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami - wyznał po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX.

Pojawił się także komentarz Izabeli Trojanowskiej: Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi - mówi Izabela Trojanowska i dodaje: - Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę.  

The Voice Senior - druga edycja

The Voice Senior będzie emitowany w TVP2 od stycznia 2021 roku. Druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę programu.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze