The Voice of Poland 2020 - zmiana zasad. Tego w historii programu jeszcze nie było!

2020-09-12 20:34 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: Piotr Molecki/East News

Jedenasta edycja The Voice of Poland nadchodzi wielkimi krokami! Polacy poznali niedawno oficjalny skład trenerski oraz dowiedzieli się, że właśnie trwają zdjęcia do ich ulubionego programu. Nowe jury zaskoczyło wiele osób, ale okazuje się, że to nie koniec zmian! W programie zostały zmienione zasady, których w historii show jeszcze nie było. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

The Voice of Poland 11 już niedługo! Dokładnie 10 sierpnia 2020 roku ruszyły nagrania do najnowszej edycji muzycznego programu, którego premiera będzie miała miejsce jeszcze jesienią tego roku, dokładnie 12 września. Nowa edycja, nowe emocje, a co za tym idzie nowi trenerzy oraz nowe zasady, których co ciekawe jeszcze nie było! Niedawno widzowie dowiedzieli się, że z programu odeszli aż dwaj trenerzy - Margaret oraz Kamil Bednarek. Przypomnijmy, że miejsce artystów na czerwonych fotelach zajęła Urszula Dudziak - trenerka, którą możecie kojarzyć z pierwszej edycji The Voice Senior oraz Edyta Górniak, która powróciła do show po kilku latach przerwy. Wśród prowadzących zabraknie również Marceliny Zawadzkiej, którą jak już wiadomo zastąpi Małgorzata Tomaszewska.

Jesienią w najnowszej 11. edycji The Voice of Poland wokalne umiejętności uczestników programu oceniać będą: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak, a także Tomson i Baron z zespołu Afromental. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał, natomiast w roli współprowadzących widzowie zobaczą Adama Zdrójkowskiego oraz Małgorzatę Tomaszewską. 

The Voice of Poland 11 - nowe zasady

The Voice of Poland i zmiana zasad? Czegoś takiego w historii programu jeszcze nie było! Jeden z jurorów - Michał Szpak, zdradził na swoim Instagramie, że w nowej edycji zajdzie kilka zmian. Jak się okazuje, jedną zmianą będą nowe zasady! Od 11. edycji trenerzy będą mieli możliwość blokowania swoich kolegów po fachu, na co wskazują trzy dodatkowe przyciski na pulpitach trenerów, które zobaczycie na zdjęciu poniżej. Co ciekawe, możliwość blokowania innych trenerów wprowadzono już w amerykańskim The Voice w 14. edycji. Przyciski powstały po to, aby widzowie poczuli dreszczyk emocji, a rywalizacja między uczestnikami była bardziej zaostrzona. O co chodzi w blokowaniu przycisków? Każdy z trenerów show podczas przesłuchań w ciemno będzie miał możliwość raz zablokować innego trenera, kiedy ten odwróci swój fotel i będzie chciał walczyć o osobę ze sceny. W ten sposób gwiazdy mogą walczyć o utalentowaną osobę i eliminować swoją konkurencję. Poniżej możecie zobaczyć również, jak w rzeczywistości wygląda opcja blokowania innego trenera.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze