The Voice of Poland - zwycięzcy poprzednich edycji. Pamiętasz najlepsze głosy w Polsce?

2021-12-03 12:21
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 wywołuje wiele emocji wśród fanów programu. Zbliżamy się do wielkiego finału, w którym poznamy nowego zwycięzcę słynnego programu muzycznego. Za nami już wiele edycji, w których triumfowały niesamowite talenty. Pamiętasz wszystkich zwycięzców The Voice of Poland. Przypominamy, kto zdobył tytuł najlepszego głosu w Polsce.

The Voice of Poland - zwycięzcy poprzednich edycji. Pamiętasz najlepsze głosy w Polsce? Tegoroczna edycja słynnego muzycznego show dobiega końca. Przed nami już tylko jeden odcinek sezonu, który pełen był niespodzianek. Do jury powrócili Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, a w roli trenerki zadebiutowała Sylwia Grzeszczak. Byliśmy także świadkami kilku kontrowersyjnych decyzji. Nadszedł już jednak czas, aby poznać zwycięzcę programu. W grupie finalistów znaleźli się Wiktor Dyduła, Rafał Kozik, Marta Burdynowicz i Bartosz Madej.  O tym, kto wygra, przekonamy się 4 grudnia 2021. Będzie to już 12 zwycięzca słynnego programu TVP. Pamiętacie poprzednich triumfatorów? Przypominamy ich niżej.

The Voice of Poland 12 - co będzie działo się w FINALE? Jakie piosenki zaśpiewają uczestnicy?

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice

The Voice of Poland - zwycięzcy

The Voice of Poland emitowany jest już od wielu lat. Bez wątpienia stał się najpopularniejszym programem rozrywkowym w Polsce. To także kopalnia talentów. Właśnie tam zaczynało wiele polskich gwiazd. Kto w przeszłości wygrał show? Przypominamy listę zwycięzców. Znajdziesz ją w galerii poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze