The Voice of Poland - występ Michała Szpaka wciąż zachwyca. Do niego internauci mają sentyment

2020-11-10 15:24 Ewelina Kulasza
Michał Szpak
Autor: Piotr Molecki/East News Michał Szpak

Program The Voice of Poland, na dobre rozkochał w sobie wielu widzów. Nic dziwnego, to naprawdę prawdzie show, które dostarcza sporo emocji i wrażeń. Z wielką radością sporo osób często wraca do poprzednich edycji, a także do występów uczestników. Jednak niedawno na nowo w sieci zaczął żyć występ Michała Szpaka z ósmej edycji programu. Więcej przeczytacie na ESKA.pl.

The Voice of Poland to prawdziwe emocje, które ukazują się widzom na ekranach telewizorów już od 2011 roku. Zdolni uczestnicy, przepiękne wokale, hitowe kawałki, a także niesamowici trenerzy i prowadzący show, którzy z odcinka na odcinek ubarwiają występy utalentowanych osób. Właśnie w najlepsze trwa jedenasta edycja muzycznego programu. Uczestnicy mają za sobą Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, a także Nokauty. Od soboty 14 listopada każdy, kto przeszedł dalej pojawi się na scenie The Voice of Poland i na żywo zaprezentuje polskiej publiczności swój wokalny talent, ale także osobowość. Oprócz uczestników, widzowie będą mieli okazję patrzeć na emocje trenerów, którzy każdy odcinek bardzo mocno przeżywają, a dowodem na to są ich łzy nie tylko szczęścia, ale też smutku.

Jednym z trenerów, który od 8 edycji daje czadu w The Voice of Poland jest Michał Szpak. Widzowie cenią go nie tylko za podejście do uczestników, ale również emocje, które w nim drzemią. W ostatnich tygodniach internauci zaczęli wspominać występ trenera, który miał miejsce właśnie w jego debiutującej, ósmej edycji show. O co dokładnie chodzi? Wiele osób wraca do tego wideo z sentymentem.

The Voice of Poland - duet trenerów

Po emisji jednego z odcinka najnowszej, jedenastej edycji show w sieci zawrzało. Internauci zaczęli z sentymentem wspominać występ Michała Szpaka, który w ósmej edycji wyszedł na scenę i zmierzył się w duecie z Marią Sadowską. Artyści zaśpiewali wtedy kawałek Sweet Dreams. Choć minęło sporo czasu, internauci kochają dosyć często wracać do tego występu i otwarcie wypowiadają się, że właśnie takiego elementu - bitwy trenerów, brakuje im w najnowszej edycji muzycznego show. Poniżej możecie wrócić do wspomnień i obejrzeć starcie trenerów na scenie The Voice of Poland. Michał Szpak i Maria Sadowska dali czadu!

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało
Najnowsze