The Voice of Poland – trenerzy. Którego jurora z poprzednich edycji brakuje w programie? [GŁOSOWANIE]

2021-10-19 14:49
The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]
Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - kiedy jest muzyczne show? O której godzinie [DATA, GODZINA]

Trwa dwunasta edycja The Voice of Poland. Fani muzycznego show oglądają je nie tylko ze względu na utalentowanych uczestników, ale także na trenerów programu. W minionych sezonach w fotelach jurorskich zasiadało już wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej? Która z nich jest Waszą ulubioną? Już teraz możecie wziąć udział w głosowaniu!

Trenerzy The Voice of Poland w każdym sezonie zaskakują. Muzyczny format emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 10 lat! W 2014 roku doczekał się on Telekamery w kategorii Program rozrywkowy. Przez lata transmisji programu skład jurorski kilkukrotnie ulegał zmianom. Mało kto pamięta, że w pierwszej edycji show swoje drużyny kompletowały m.in. Kayah czy Ania Dąbrowska. W najnowszym sezonie w roli muzycznych ekspertów oglądać możemy Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona oraz Sylwię Grzeszczak. Czy obecna ekipa jurorska to według was najlepszy zespół? Może chcielibyście jeszcze kiedyś zobaczyć w The Voice of Poland gwiazdy poprzednich edycji? Już teraz możecie zagłosować na swojego ulubionego trenera z ubiegłych sezonów show!

Justyna Steczkowska PRZESADZIŁA? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi
Sonda
Który trener poprzednich edycji The Voice of Poland jest Twoim ulubionym?

The Voice of Poland – prowadzący

Nie tylko jurorzy The Voice of Poland zmieniają się w kolejnych sezonach formatu. Na scenie i za kulisami show oglądać można różnych prowadzących. Zdecydowanie najbardziej kojarzonym z programem konferansjerem jest Tomasz Kammel, który należy do ekipy show nieprzerwanie od 2 edycji. Program prowadzili także m.in. wokalistka Marika czy znany aktor Maciej Musiał. W dwunastej edycji The Voice of Poland razem z Tomaszem Kammelem  program komentują Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze