Prowadzący The Voice of Poland - kolejne nazwiska ujawnione. To zaskoczenie sezonu!

2019-08-21 12:56 MK
Tomasz Kammel
Autor: wbf

The Voice of Poland to format, który od 2011 roku emocjonuje miliony Polaków. Już jesienią, swoją premierę będzie miała 10. edycja popularnego show, w której zaobserwujemy sporo zmian. Po tym, jak oficjalnie ogłoszono, kto zasiądzie w fotelach jurorskich, przyszedł czas na wyjawienie nazwisk kolejnych prowadzących. To największe zaskoczenie w historii programu! Kogo zobaczymy w jesiennej ramówce? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland - prowadzący to niewątpliwie jedna z najważniejszych kwestii dla wszystkich fanów popularnego programu. Tym bardziej, że niedawno oficjalnie ogłoszono, iż po kilku latach współpracy, z formatu odchodzi Barbara Kurdej-Szatan, która zdaniem widzów, doskonale sprawdzała się w roli gospodyni muzycznego show telewizyjnej Dwójki. Dziesiąta, jubileuszowa edycja będzie zatem prawdziwym zaskoczeniem, bowiem TVP zdecydowało się na wprowadzenie bardzo dużych zmian. Na fotelach jurorskich ponownie zobaczymy Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka wraz z debiutującymi w nowej roli Margaret i Kamilem Bednarkiem. Do programu dołączą również nowi prowadzący, których widzowie Dwójki doskonale znają z innych produkcji Telewizji Polskiej. Kto to taki?

The Voice of Poland - prowadzący

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, do grona prowadzących 10. edycji popularnego talent show dołączą Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski. Jedna z najpopularniejszych par show-biznesu dała się poznać widzom za sprawą serialu Rodzinka.pl oraz udziału w tanecznym programie Dance Dance Dance, którego zostali laureatami. To nie pierwszy raz, kiedy Adam Zdrójkowski pojawi się za kulisami formatu The Voice. Wcześniej, młody aktor współprowadził I edycję The Voice Kids. Pewne jest, że w roli prowadzących zobaczymy również Tomasza Kammela oraz Macieja Musiała.

Wszystko wskazuje na to, że ludzie w końcu zaczęli we mnie widzieć dorosłego a nie dziecko, skoro dostałem możliwość współprowadzenia jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Mega się cieszę z tego powodu, choć wymagania są bardzo wysokie. Na szczęście mogę liczyć na mojego serialowego brata z „rodzinka.pl”, którego gra Maciej Musiał. Nie dość, że zna The Voice jak własną kieszeń, to w dodatku będę miał z kogo żartować, jak to się dzieje w serialu - śmieje się Adam Zdrójkowski.

Najnowsze