Michał Szpak do swojej przyjaciółki: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]

2019-10-16 16:24 RW
Michał Szpak do swojej psiapsi siostry: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]
Autor: Waldemar Kompała / TVP Michał Szpak do swojej "psiapsi" siostry: - Zaraz wykopię cię z tej sceny! [WIDEO]

Emocje w czasie bitew są ogromne! Wokaliści walczą o pokonanie swoich słabości i przede wszystkim przekonanie do siebie trenerów. Współpraca Michała Szpaka z przyjaciółką Violet Oliferuk w The Voice of Poland zaszkodziła ich prywatnym relacjom? Zobaczcie nasze wideo - na ESKA.pl!

Voice of Poland 10 - drugi odcinek bitew w dziesiątej, jubileuszowej edycji już 18 października. Na scenie zobaczymy duety walczące o miejsce w następnym etapie programu - Nokaucie. W sobotnim odcinku na scenie zaśpiewa m.in. Violet Oliferuk znana jako psiapsi, psiapsi siostra Michała Szpaka. Podczas Przesłuchań w Ciemno trener odwrócił się podczas jej występu w ostatniej chwili i Violet trafiła do drużyny Michała.

Zobacz: The Voice of Poland 10 - NOKAUTY. Kiedy są i o co chodzi?

Michał Szpak w Voice of Poland - Violet Oliferuk zawodzi?

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas pracy z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie  niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej. Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! - zakomunikował szorstko trener The Voice of Poland, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo na ESKA.pl.

Chwilę później Michał Szpak postanowił dosadnie wyjaśnić czym są Bitwy muzycznego show TVP2.

To musi być pełen rock'n'roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień

- zawyrokował ostro trener. Przypomnijmy, że Violet Oliferuk zna się z Michałem Szpakiem od kilku lat. Aspirująca wokalistka zrobiła niespodziankę trenerowi The Voice of Poland biorąc udział w programie. 

Co ty tutaj robisz?! Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra - wyjaśnił wówczas trener.

- wykrzyczał zaskoczony Michał Szpak podczas Przesłuchań w Ciemno, widząc na scenie Violet. 

Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra

- wyjaśnił wówczas trener. Co było powodem szorstkiej reakcji Michała Szpaka? Czy Violet Oliferuk przejdzie do następnego etapu, a może bezpowrotnie straci szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.  

Najnowsze