Baron i Tomson

i

Autor: Piotr Molecki/East News

The Voice of Poland - kiedy poznamy nowych jurorów? Na widzów czekają wielkie zmiany!

2021-08-02 15:41

Mamy już sierpień, a to oznacza, że do premiery kolejnej edycji The Voice of Poland pozostało już niewiele czasu. Jak już wiadomo, widzowie uwielbianego programu muzycznego muszą być przygotowani na wielkie zmiany! Kiedy poznamy nowych jurorów? Producenci show zdradzili szczegóły!

The Voice of Poland 12 - nowi jurorzy, nowi uczestnicy oraz kolejna dawka muzycznych emocji - to wszystko czeka na widzów uwielbianego talent-show, które emitowane jest na antenie telewizyjnej Dwójki od 2011 roku. Pomimo upływu 10 lat program cieszy się niezmiennie wielką popularnością wśród widzów w całym kraju. Nie dziwi zatem fakt, że producenci zdecydowali się na nakręcenie kolejnej jego edycji. Tym razem fani formatu muszą być przygotowani na liczne zmiany. Oficjalnie wiadomo już, że w jury nie zobaczymy ani Edyty Górniak, ani Urszuli Dudziak, ani też Michała Szpaka, który doprowadził do zwycięstwa ostatniego wygranego show - Krystiana Ochmana. Na czerwonych fotelach pojawią się nowe gwiazdy. Kiedy poznamy nazwiska trenerów, pod których okiem będą szkolić się uczestnicy? Producenci The Voice of Poland zdradzili, że stanie się to już niebawem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłoszono pierwsze szczegóły dotyczące 12. edycji programu.

The Voice of Poland - nowi jurorzy

Kto zasiądzie na czerwonych fotelach? Tego dowiemy się już za kilka dni! Taką informację w komentarzach pod najnowszym postem zamieszczonym na facebookowym fanpage'u The Voice of Poland zamieściły osoby z produkcji. 

Już niedługo wracamy z nową energią! Nie możemy się doczekać, a Wy? ??? - napisano.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie wiele mówiło się o tym, że w roli jurora zobaczymy Sylwię Grzeszczak. Kolejna plotka mówi o tym, że w jury ponownie zasiądzie Justyna Steczkowska. Jaka jest prawda? Przekonamy się już za kilka dni. 

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!