Sylwia Grzeszczak

i

Autor: TRICOLORS/East News

The Voice of Poland 12: Sylwia Grzeszczak zamiast Michała Szpaka? Tomson skomentował

2021-05-17 14:11

Sylwia Grzeszczak działa na rynku muzycznym już od ponad 10 lat. Najnowsze plotki mówią o tym, że to właśnie ona zastąpi Michała Szpaka w The Voice of Poland, gdzie będzie mogła podzielić się swoim doświadczeniem z marzącymi o zrobieniu kariery wokalnej uczestnikami. Jeden z trenerów popularnego show chętnie zobaczyłby ją nowej w roli.

Sylwia Grzeszczak jurorką w The Voice of Poland? Ta informacja zaskoczyła wszystkich fanów popularnej wokalistki, która szykuje się do wielkiego powrotu na scenę muzyczną po chwilowej przerwie. Jednym z elementów promocji jej najnowszego singla Prawda o nas był występ w finale uwielbianego przez telewidzów muzycznego talent show The Voice Kids. Gwiazda oczarowała swoim wykonaniem widzów, jak i trenerów do tego stopnia, że ci chętnie zobaczyliby ją na fotelu jurorskim The Voice of Poland.

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o tym, że Michała Szpaka zastąpi tegoroczny reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji Rafał Brzozowski. Wokalista zdementował jednak te doniesienia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz coraz częściej spekuluje się o tym, że w zupełnie nowej dla siebie roli zadebiutuje uwielbiana przez polskich słuchaczy Sylwia Grzeszczak. Atmosferę swoją wypowiedzią podgrzał jeden z trenerów The Voice Of Poland, który wyraził swój zachwyt twórczością piosenkarki.

Sonda
The Voice of Poland - kto powinien zostać jurorem?

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland

Jak poinformował Fakt.pl, obecnie trwają rozmowy z piosenkarką dotyczące jej udziału w popularnym formacie. Według informatora Sylwia Grzeszczak uwielbia The Voice of Poland i czuje, że jest już na takim etapie kariery, w którym mogłaby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi wokalistami. Zapytany o to, co sądzi o tym pomyśle Tomson odpowiedział, że bardzo ceni sobie dorobek artystki.

- Uważam, że Sylwia to wspaniała artystka i bardzo ją lubię. Tworzy naprawdę świetną muzykę – powiedział.

Decyzja powinna zapaść w najbliższych tygodniach. Cieszylibyście się z takiej zmiany?

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!