The Voice of Poland - BITWY 19.10.2019. Co się będzie działo w odcinku?

2019-10-15 20:59 kw
The Voice of Poland
Autor: screen YouTube/The Voice of Poland

Jubileuszowa, dziesiąta edycja The Voice of Poland nadal trwa. Jurorzy w składzie: Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron oraz Michał Szpak stanęli przed najbardziej emocjonującym etapem tego programu - bitwami. To właśnie podczas nich muszą zdecydować, z kim chcą podążać do kolejnego etapu show. W najbliższym odcinku The Voice of Poland, którego emisję zaplanowano na 19 października, zobaczymy kolejne bitwy. Sprawdźcie, co się wydarzy.

The Voice of Poland - BITWY 19.10.2019. Co się będzie działo w odcinku? The Voice of Poland to program, który jest prawdziwą przepustką do muzycznej kariery. Udowodniły to poprzednie edycje show, dzięki którym na polskiej scenie muzycznej zaistnieli tacy artyści jak Natalia Nykiel, Marcin Sójka czy też Mateusz Ziółko. W trwającej właśnie, dziesiątej edycji programu dotarliśmy do etapu bitew. Co wydarzy się w odcinku, którego emisja 19.10.2019?

The Voice of Poland - BITWY 19.10.2019

Bitwy to zdecydowanie najbardziej emocjonujący etap programu The Voice of Poland. To właśnie podczas niego jurorzy muszą zdecydować, kogo chcą zobaczyć w kolejnym etapie, a kogo odsyłają do domu. Zgodnie z regulaminem programu, jurorzy muszą wybrać tylko jednego ze swoich podopiecznych, którzy mierzą się ze sobą na scenie, wykonując wspólnie ten sam utwór. Margaret, Kamil Bednarek, Tomson i Baron oraz Michał Szpak mają przed sobą naprawdę trudne zadanie, ponieważ wokaliści śpiewają na najwyższym poziomie.

Przed nami drugi z trzech odcinków bitew. Aby występy wypadły idealnie, uczestnicy spędzają wiele godzin na próbach, podczas których nauczyciele śpiewu oraz jurorzy dają im swoje wskazówki. Podczas prób nie brakuje emocji. Dowodem na to jest opublikowane ostatnio wideo, na którym widać, że nie zawsze wszystko wychodzi perfekcyjnie. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Podczas najbliższego odcinka programu zmierzą się ze sobą kolejni uczestnicy z drużyn Margaret, Michała Szpaka, Tomsona i Barona oraz Kamila Bednarka. 

Najnowsze