The Voice of Poland 2040 oczami internautów! Tak będzie wyglądał program za 20 lat

Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Jesteście w stanie wyobrazić sobie program The Voice of Poland za 20 lat? Oni potrafią! Internauci, którzy na co dzień swój wolny czas spędzają w mediach społecznościowych postanowili nawet pokazać światu, jak muzyczne show będzie wyglądać w 2040 roku! Jesteście ciekawi? Już na ESKA.pl znajdziecie bawiące na ten temat wideo.

The Voice of Poland 2020 trwa w najlepsze, jednak internet jest już daleko przed obecną edycją. Okazuje się że użytkownicy postanowili pokazać światu, jak ich zdaniem program ten będzie wyglądał za 20 lat. Bawiące wideo na ten temat, które staje się coraz bardziej popularne w internecie pokazuje tylko, jak w dużym stopniu zmienią się zasady programu, a co najważniejsze reprezentowany w nich talent przez uczestników. Poniższe wideo, jakie obejrzycie na ESKA.pl należy potraktować z pewną dozą dystansu i humoru. Z pewnością w pełni zrozumieją je tylko ci, którzy na co dzień korzystają z aplikacji TikTok i rozumieją prezentowany w niej rodzaj rozrywki. Dla wyjaśnienia, TikTok w dużej mierze polega na udawanym śpiewie, a sama aplikacja bardzo często jest wyznacznikiem najbardziej trendujących piosenek w danym czasie. Większość internautów słysząc jakiś utwór, odpowiada, że zna go z TikToka. To tylko pokazuje fenomen tej aplikacji, dlatego też w The Voice of Poland 2040 usłyszymy same hity z TikToka. 

The Voice of Poland 2040 na TikToku bawi do łez 

TikTok ma do siebie to, że jest różnorodny i potrafi rozbawić niemalże każdego. Poczucie humoru reprezentowane przez użytkowników nie ma granic i z pewnością każdy w dzisiejszych czasach znajdzie tam coś dla siebie, co choć przez chwilę wywoła uśmiech na jego twarzy. Czy nadchodzące edycja The Voice of Poland 2040 przypadła wam do gustu? Użytkownika TikToka na pewno!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze