The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI. Kto jest w finale i walczy o zwycięstwo?

2021-11-27 22:42
The Voice of Poland
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Finał The Voice of Poland 12 już w sobotę 4 grudnia. Kto zawalczy o miano Najlepszego Głosu w Polsce i zgarnie nagrodę główną nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska? My już wiemy, kto znalazł się w szczęśliwej czwórce. Poznajcie finalistów The Voice of Poland 12.

The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI. Kto jest w finale i walczy o zwycięstwo? Dwunasta edycja The Voice of Poland dobiega końca. Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, Bitwach, Nokautach i półfinałach na żywo, przyszła pora na ostatni odcinek muzycznego show. Już w sobotni wieczór 4 grudnia poznamy osobę, która dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Niestety jak to w przypadku takich programów bywa, triumfator może być tylko jeden. Zwycięzca The Voice of Poland 12, otrzyma między innymi tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego ze znaną wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Finałowe występy uczestników zostaną poddane ocenie trenerów - Justynie Steczkowskiej, Sylwii Grzeszczak, Markowi Piekarczykowi, Tomsonowi i Baronowi oraz odbędzie się także głosowanie telewidzów poprzez SMS-y. Kto znalazł się w finale The Voice of Poland 12? My już wiemy!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI

Kto jest w finale The Voice of Poland 12? Jak to w programach tego typu bywa, nie każdy może walczyć o nagrodę główną. W tym przypadku to cztery osoby przejdą dalej. O miano Najlepszego Głosu w Polsce w wielkim finale 4 grudnia, powalczą cztery osoby i będą to:

  • Rafał Kozik
  • Bartosz Madej
  • Wiktor Dyduła
  • Marta Burdynowicz
Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze