The Voice of Poland

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI. Kto jest w finale i walczy o zwycięstwo?

2021-11-27 22:42

Finał The Voice of Poland 12 już w sobotę 4 grudnia. Kto zawalczy o miano Najlepszego Głosu w Polsce i zgarnie nagrodę główną nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska? My już wiemy, kto znalazł się w szczęśliwej czwórce. Poznajcie finalistów The Voice of Poland 12.

The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI. Kto jest w finale i walczy o zwycięstwo? Dwunasta edycja The Voice of Poland dobiega końca. Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, Bitwach, Nokautach i półfinałach na żywo, przyszła pora na ostatni odcinek muzycznego show. Już w sobotni wieczór 4 grudnia poznamy osobę, która dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Niestety jak to w przypadku takich programów bywa, triumfator może być tylko jeden. Zwycięzca The Voice of Poland 12, otrzyma między innymi tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego ze znaną wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Finałowe występy uczestników zostaną poddane ocenie trenerów - Justynie Steczkowskiej, Sylwii Grzeszczak, Markowi Piekarczykowi, Tomsonowi i Baronowi oraz odbędzie się także głosowanie telewidzów poprzez SMS-y. Kto znalazł się w finale The Voice of Poland 12? My już wiemy!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 2021 - FINALIŚCI

Kto jest w finale The Voice of Poland 12? Jak to w programach tego typu bywa, nie każdy może walczyć o nagrodę główną. W tym przypadku to cztery osoby przejdą dalej. O miano Najlepszego Głosu w Polsce w wielkim finale 4 grudnia, powalczą cztery osoby i będą to:

  • Rafał Kozik
  • Bartosz Madej
  • Wiktor Dyduła
  • Marta Burdynowicz
Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?