The Voice of Poland 2020 - Edyta Górniak dołącza do trenerów! Kogo zastąpiła?

2020-08-10 9:58 Rafał Wróblewski
The Voice of Poland 2020 - Edyta Górniak dołącza do trenerów! Kogo zastąpiła?
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS The Voice of Poland 2020 - Edyta Górniak dołącza do trenerów! Kogo zastąpiła?

Edyta Górniak trenerem w The Voice of Poland 2020! Gwiazda polskiej sceny muzycznej oceni uczestników i spróbuje wyłowić największy talent, który podbije rynek. Być może wkrótce poznamy talent na miarę Roksany Węgiel, która w ramach pierwszej edycji The Voice Kids szlifowała swój głos pod okiem tej artystki! Kogo zastąpiła Edyta Górniak w The Voice of Poland 11? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2020 - Edyta Górniak dołącza do trenerów 11. edycji muzycznego programu. Choć początkowo były to jedynie plotki, to potwierdzenie tej wiadomości pojawiło się w poniedziałek, 10 sierpnia. Tego też dnia ruszyły zdjęcia, czyli realizacja pierwszego etapu rywalizacji w postaci przesłuchań w ciemno. Dla Edyty Górniak nie będzie to nowe zadanie. W przeszłości mierzyła się z zadaniem oceniania umiejętności uczestników. Na trenerskim fotelu w programie The Voice of Poland zasiadała już w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Wówczas najdalej z jej drużyny dotarła Jagoda Kret, Przemysław Radziszewski oraz Ana Andrzejewska. Kto tym razem powalczy o zwycięstwo w ekipie wykonawczyni najnowszego utworu Lime (TeQuila-ila)? Dowiemy się oglądając The Voice of Poland w TV od września. 

Edyta Górniak w The Voice of Poland 2020 - za kogo?

Edyta Górniak w The Voice of Poland 11 to dla wielu osób ogromna niespodzianka. Ta decyzja nie powinna jednak dziwić, ponieważ gwiazda polskiej sceny muzycznej doprowadziła do zwycięstwa Roksanę Węgiel, a wszystko to w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Producenci muzycznego talent-show z pewnością liczą, że artystka spośród wielu talentów ponownie wyłowi ten największy. Kogo zastąpiła Edyta Górniak w The Voice of Poland 2020? Ostatecznie ta decyzja nie została potwierdzona, jednak wiadomo, że w składzie trenerskim zabraknie Margaret, a także Kamila Bednarka. Przypomnijmy, że do ekipy oceniających, w 11. edycji The Voice of Poland, dołączyła także Urszula Dudziak. 

Edyta Górniak oprócz tego zasiądzie na trenerskim fotelu obok Michała Szpaka oraz duetu Tomson i Baron. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze