Edyta Górniak promienieje w klipie Lime (TeQuila-ila)! To pierwszy teledysk gwiazdy od pięciu lat!

2020-08-07 15:14 Rafał Wróblewski
Edyta Górniak promienieje w teledysku Lime (TeQuila-ila)! To pierwszy klip od pięciu lat!
Autor: screen z teledysku na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=EDeOkFktreE Edyta Górniak promienieje w teledysku Lime (TeQuila-ila)! To pierwszy klip od pięciu lat!

Królowa polskiej muzyki pop powróciła z nowym przebojowym utworem, idealnym na letni czas. 7 sierpnia Edyta Górniak zaprezentowała wideo do Lime (TeQuila-ila) - to jej pierwszy teledysk od ponad 5 lat! Zobaczcie sami - na ESKA.pl!

Porywający, gorący utwór Lime(TeQuila-ila) jest zapowiedzią nowego albumu Edyty Górniak. Na pierwszy singiel z płyty artystka wybrała utwór w stylu reggae, który zaskoczył nawet jej najwierniejszych fanów. Lime (TeQuila-ila) jest owocem współpracy Edyty z amerykańskimi twórcami i kompozytorami, DJ KO i Rizzi Myers. W piątek, 7 sierpnia o 12:00 miał swoją premierę teledysk do utworu, wyprodukowany przez Edyta Górniak Production i Marathon Films. To pierwszy od ponad pięciu lat klip Edyty do singla. Podobnie jak piosenka, teledysk utrzymany jest w pogodnym, letnim klimacie - idealny na wakacje! 

Najnowsze