KTO WYGRA?

The Voice of Poland 14 - uczestnicy: to oni będą walczyć o zwycięstwo!

2023-11-03 14:40

Pokonali ponad 4 tysiące osób i dotarli do odcinków na żywo. Oto 16 uczestników, którzy przez najbliższe tygodnie będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych.

Spis treści

  1. The Voice of Poland 14 - zasady: odcinki na żywo
  2. The Voice of Poland 14 - uczestnicy: odcinki na żywo

Kolejna odsłona The Voice of Poland wchodzi w decydującą fazę! Do etapu Live, który rozpocznie się już w najbliższą sobotę, zakwalifikowało się 16. uczestników, po czterech z drużyny każdego trenera. Przez najbliższe cztery tygodnie podopieczni Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomson i Barona, będą rywalizować ze sobą na scenie talent show. Stawką jest zwycięstwo, a tym samym tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych. 

Uczestnik Voice of Poland złapał Edytę Górniak za pupę. Trenerka mocno się wkurzyła!

To jeden z najbardziej wzruszających momentów w "The Voice of Poland". Mamy wideo

The Voice of Poland 14 - zasady: odcinki na żywo

W etapie Live, uczestnicy muszą jak najlepiej zaprezentować swoje wokalne umiejętności, które nabyli w programie, aby oczarować nie tylko trenerów, ale i widzów. Od tego właśnie etapu osoby biorące udział w głosowaniu SMS razem z trenerami będą decydowały o być albo nie być uczestników w programie. Jak będzie wyglądała eliminacja uczestników w pierwszym odcinku na żywo? Po występie 4-osobowych drużyn, dwoje uczestników z najwyższą liczbą głosów widzów, awansuje do kolejnego odcinka. Z pozostałej dwójki to trener wybierze jedną osobę, która wciąż zostanie w grze o wielki finał. 

The Voice of Poland 14 - uczestnicy: odcinki na żywo

W tym roku, spośród ponad 4 tysięcy wszystkich zgłoszeń, możliwość zaprezentowania się w etapie Live, wyśpiewali sobie: Max Miszczyk, Maja Walentynowicz, Oliwia Skrzypczyk i Bartosz Michniewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej. Team Lanberry w etapie Live reprezentować będą: Jan Górka, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła oraz Martyna Lasiecka. W drużynie Marka Piekarczyka najlepszymi z najlepszych okazali się: Dominika Krassowska, Nicola Muller, Michał Sołtan i Antoni Zimnal.

W szczęśliwej szesnastce, która wystąpi na scenie podczas odcinków na żywo, znaleźli się również: Paweł Kozicz, Becky Sangolo, Monika Kluszczyńska oraz Łukasz Samburski z teamu Tomsona i Barona. 

Którzy uczestnicy zachwycą trenerów i widzów, a którzy będą musieli się pożegnać ze sceną "The Voice of Poland"? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.