The Voice of Poland 14 - kiedy następna edycja? [DATA]

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News The Voice of Poland 14 - kiedy następna edycja? [DATA]

The Voice of Poland 14 - kiedy następna edycja? [DATA]

2022-11-19 11:28

Nie da się zaprzeczyć temu, że The Voice of Poland jest najpopularniejszym programem muzycznym w Polsce, który przed antenami zbiera miliony widzów. Po pełnej emocji 13. edycji trzeba będzie cierpliwie oczekiwać na kolejną. Wiele osób zastanawia się, kiedy można będzie się jej spodziewać na antenie telewizyjnej!

Żaden program muzyczny nie odniósł w Polsce takiego sukcesu jak The Voice of Poland. Od lat fani niezmiennie go uwielbiają. Wyłonił wielu niesamowitych artystów, którzy odnieśli ogromny sukces w polskiej branży muzycznej: Sarsa, Filip Lato, Michał Szczygieł czy też reprezentujący nas na Eurowizji Krystian Ochman. Nic więc dziwnego, że po tych fantastycznych trzynastu edycjach tak wiele osób zastanawia się, kiedy na antenach pojawi się kolejny - czternasty sezon. Kiedy można będzie spodziewać się emisji oraz kto zasiądzie na słynnych czterech fotelach, które odwracają się tylko dla najlepszych artystów?

Ewelina Gancewska - kim jest finalistka The Voice of Poland 13? Jej głos wywołuje CIARKI!

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

The Voice of Poland 14 - kiedy premiera?

Finał The Voice of Poland można oglądać już 19.11.2022 roku na antenie Telewizji Polskiej. Fani zastanawiają się, kiedy można będzie oglądać sezon 14. Na obecną chwilę nie ma oficjalnych informacji, jednak można się spodziewać, że jak zwykle pojawi się on jesienią. Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco.

Łukasz Drapała - kim jest finalista The Voice of Poland 13? To gwiazda polskiego rocka!

The Voice of Poland 14 - kto zasiądzie na fotelach jurorskich?

Widzowie nie wyobrażają sobie, żeby na fotelach nie pojawili się Tomson i Baron, w końcu w znacznej większości edycji brali oni udział. Oficjalnie jednak nie ma pewności, czy zasiądą oni na fotelach jurorskich. Na tę informację należy czekać.

Sonda
Zamierzasz oglądać The Voice of Poland 14?