Ewelina Gancewska - kim jest finalistka The Voice of Poland 13? Jej głos wywołuje CIARKI!

2022-11-19 20:28
Ewelina Gancewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Jej głos wywołuje CIARKI!
Autor: Jan Bogacz / TVP Ewelina Gancewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Jej głos wywołuje CIARKI!

Kim jest Ewelina Gancewska? Kolejną utalentowaną wokalistką odkrytą za sprawą The Voice of Poland! Młoda dziewczyna już w pierwszym odcinku muzycznego show udowodniła, że będzie się liczyć w walce o ostateczne zwycięstwo i tytuł najlepszego głosu w Polsce. Poznajcie ją jeszcze bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Ewelina Gancewska - kim jest finalistka The Voice of Poland 13?
  2. Ewelina Gancewska w The Voice of Poland 13

Ewelina Gancewska - kim jest finalistka The Voice of Poland 13? Jej głos wywołał ogromne poruszenie wśród trenerów trzynastej odsłony muzycznego talent-show. Młoda wokalistka oczarowała wszystkich w studio nagraniowym i przed telewizorami śpiewając piosenkę Tańczące Eurydyki. Nie bez powodu akurat ten utwór. Ewelina Gancewska chce tym utworem, w swojej wersji, trafić do młodego pokolenia. Chce, by każdy wiedział, kim była Anna German.

The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

The Voice of Poland: Iskrzy między Justyną Steczkowską i Markiem Piekarczykiem [WIDEO]

Ewelina Gancewska - kim jest finalistka The Voice of Poland 13?

Ewelina Gancewska jest jedną z czworaczek pochodzących z Wilna. Urodziła się w 2001 roku jednocześnie ze swoimi braćmi, Augustynem, Robertem i Danielem. Ewelina studiuje śpiew w Litewskiej Akademii Muzyki i Teatru oraz psychologię pedagogiczną. Co więcej, jak podaje Kurier Wileński, została II wicemiss XX Konkursu Miss Polka Litwy.

Ewelina Gancewska w The Voice of Poland 13

Ewelina Gancewska w The Voice of Poland 13, w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała piosenkę Tańczące Eurydyki. Mówiła o tym, że chce sprawić, by młode pokolenie miało świadomość, jak wielką i wyjątkową wokalistką była Anna German. Odwróciła cztery fotele, ale ostatecznie zdecydowała, że swój wokal będzie szlifować pod okiem Justyny Steczkowskiej. To był dobry wybór, który doprowadził Ewelinę aż do finału, w którym zawalczy o wielką wygraną!

The Voice of Poland 2022: DRUŻYNA Justyny Steczkowskiej. Kto jest? [UCZESTNICY]

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze