The Voice of Poland 13 - kiedy premiera? Czy powstanie nowa edycja?

2021-12-06 9:01
The Voice of Poland
Autor: VIPHOTO/East News

The Voice of Poland to muzyczne show, które uwielbiają polscy widzowie. To wszystko przez trenerów, którzy prosto ze swoich czerwonych foteli dają czadu, a także uczestników o boskim talencie wokalnym. Za nami dwanaście edycji programu, jednak widzowie zastanawiają się czy będzie kolejny sezon. Doczekamy się The Voice of Poland 13?

The Voice of Poland - czy będzie 13. edycja? Takie pytanie rodzi się w głowie niejednego widza, który uwielbia w sobotnie wieczory oglądać muzyczne show Telewizyjnej Dwójki. The Voice od Poland to program podczas którego dużo się dzieje. Emitowany jest od 2011 roku, a jego celem jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób oraz dostarczenie niebanalnej rozrywki widzom przed telewizorami. Nagrodą główną dla zwycięzcy danej edycji jest kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł najlepszego głosu w Polsce, pamiątkowa statuetka i od trzeciego sezonu również nagroda pieniężna w wysokości 50 000 złotych. Na początku programu jak zawsze na wszystkich czekają Przesłuchania w Ciemno, następnie Bitwy, Nokauty i odcinki na żywo. Za nami 12. edycji The Voice of Poland, w której najlepsza okazała się Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej. To właśnie polska Adele dołączyła do grona zwycięzców z poprzednich edycji i od teraz będzie o niej naprawdę głośno!

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

The Voice of Poland - kiedy będzie 13. edycja?

Wielu fanów The Voice of Poland zastanawia się, czy powstanie kolejna edycja ich ulubionego formatu. Ze względu na ogromną oglądalność muzycznego show możemy domyślać się, że jego emisja prędko się nie skończy, a castingi do 13. edycji The Voice of Poland zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości! Jednak w ostatnim czasie dużo mówiło się o zmianie trenerów. Czy faktycznie tak będzie? Czy na czerwonych fotelach pojawią się nowe twarze? Wszystkiego dowiemy się z pewnością za jakiś czas. Jeśli tylko będzie coś wiadomo o 13. edycji The Voice of Poland, na pewno Was poinformujemy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze