Wiktor Dyduła zaczynał w Idolu. Finalista The Voice of Poland zmienił się nie do poznania!

2021-12-05 20:22
Wiktor Dyduła
Autor: materiały TVP // YouTube/IDOL POLSKA

Wiktor Dyduła był jednym z faworytów do zwycięstwa w The Voice of Poland. Co ciekawe, emitowane przez TVP 2 show nie jest pierwszym, w którym wokalista brał udział. Zanim zachwycił na przesłuchaniach w ciemno, był jednym z uczestników Idola. Bez charakterystycznego wąsa wyglądał jak inny człowiek!

Wiktor Dyduła to finalista The Voice of Poland, który zaskarbił sobie sympatię tysięcy fanów. Utalentowany artysta zachwycił już podczas przesłuchań w ciemno, wykonując na scenie wielki hit Falling z repertuaru Harry'ego Stylesa. W jego stronę odwróciły się aż trzy fotele, a on zdecydował, że chce rozwijać skrzydła pod czujnym okiem Tomsona i Barona. Z etapu na etap Wiktor zaskakiwał coraz bardziej, powiększając grono swoich fanów. Dzięki ich głosom, a także wsparciu trenerów, awansował do wielkiego finału The Voice of Poland, w którym ostatecznie zajął czwarte miejsce. Odpadnięcie Wiktora z programu zaskoczyło wszystkich fanów popularnego formatu, którzy typowali go na kolejnego zwycięzcę. Mało kto dziś pamięta o tym, że zanim Wiktor Dyduła pojawił się w The Voice of Poland, był uczestnikiem Idola.

Sonda
Czy jesteś zadowolony z tego, kto wygrał "The Voice of Poland 12"?

Wiktor Dyduła zaczynał w Idolu

Pamiętacie Idola? Wiktor Dyduła był jednym z uczestników pierwszej od 12 lat edycji telewizyjnego show. Na castingach do programu wykonał przed jurorami wielki hit Sweather Weather, jednak to dopiero autorska kompozycja sprawiła, że przeszedł do kolejnego etapu. I choć nie udało mu się wygrać, to już wtedy pozyskał pierwszych fanów, którzy uwierzyli w jego sukces. Przyznacie, że bez wąsa ciężko go rozpoznać... ;)

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze