The Voice of Poland 12 - zwycięzca jest już znany? Te komentarze na to wskazują

2021-11-30 10:43
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - najpopularniejszy talent show powrócił na ekrany tej jesieni i za nami już wszystkie etapy konkursu poza jednym, czyli wielkim finałem. Znamy już czwórkę finalistów, którzy zawalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wszyscy zastanawiają się, kto zgarnie trofeum. Wynik może być jednak oczywisty, ponieważ internauci nie mają wątpliwości, kto zasługuje na zwycięstwo.

The Voice of Poland 12 - zwycięzca jest już znany? Te komentarze na to wskazują. Tegoroczna edycja słynnego muzycznego show dobiega końca. Przed nami już tylko jeden odcinek sezonu, który pełen był niespodzianek. Do jury powrócili Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, a w roli trenerki zadebiutowała Sylwia Grzeszczak. Byliśmy także świadkami kilku kontrowersyjnych decyzji, które wywołały burzę w sieci. O jednej z takich sytuacji pisaliśmy TUTAJ. Nadszedł już jednak czas, aby poznać zwycięzcę programu. W grupie finalistów znaleźli się Wiktor Dyduła, Rafał Kozik, Marta Burdynowicz i Bartosz Madej. Od kilku dni internauci komentują, kto powinien zgarnąć nagrodę i wynik wydaje się być jasny. Jeden z uczestników cieszy się wyjątkowo dużym poparciem.

Karolina Robinson głośno o odejściu z The Voice of Poland 12. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 12 - kto wygra?

Przeglądając komentarze internautów w mediach społecznościowych można dojść do wniosku, że Wiktor Dyduła jest murowanym faworytem do wygranej. Jego nazwisko pada zdecydowanie najczęściej. "Wiktor to nowy The Voice of Poland! Jest genialny", "trzymam kciuki za Wiktora", "mam nadzieję, że wygra Wiktor" - to tylko niektóre z wielu komentarzy. Największą konkurencją Wiktora wydaje się być Marta. Ona także ma na koncie wiele pozytywnych opinii. 

Wiktor Dyduła - kim jest?

Uczestnik 12. edycji The Voice of Poland jest wielkim fanem Toma Odella. Na jego kanale na YouTubie można znaleźć covery piosenek wokalisty w wykonaniu Wiktora Dyduły. Artysta posiada też swój fanpage na Facebooku, gdzie dzieli się swoimi nowymi projektami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze