Karolina Robinson głośno o odejściu z The Voice of Poland 12. Takich słów nikt się nie spodziewał!

2021-11-29 14:58

W półfinale The Voice of Poland 12 z programem pożegnała się Karolina Robinson. O uczestniczce było głośno od samego początku, ponieważ widzowie uczyli, że jest ona faworyzowana przez Marka Piekarczyka. Teraz mimo odejścia, Karolina zabrała głos w tej sprawie. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek The Voice of Poland 12. Już w sobotni wieczór 4 grudnia poznamy osobę, która dołączy do grona zwycięzców z poprzednich edycji. Kto to będzie? W finale The Voice of Poland 12, zobaczymy czterech uczestników i będą to: Rafał Kozik, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz. Wiele osób obstawiało wcześniej, że w finale na pewno znajdzie się Karolina Robinson z drużyny Marka Piekarczyka, ponieważ we wcześniejszych etapach mieli wrażenie, że przechodzi dalej tylko ze względu na sympatię trenera. Jak się jednak okazało, uczestniczka pożegnała się z programem w półfinale, a internauci nie kryli zadowolenie z takiego obrotu sprawy. Mimo iż Karolina Robinson, w social mediach spotkała wielu krytyków, to nie poddała się ani na chwilę i po odejściu z muzycznego show, skomentowała zaistniałą sytuację. Tych słów nie spodziewał się żaden internauta!

ZOBACZ TAKŻE: Faworytka swojego trenera nie awansowała do finału. Widzowie chcieli tego od początku!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Karolina Robinson o odejściu z The Voice of Poland 12

Karolina Robinson po półfinale The Voice of Poland 12, postanowiła skomentować swoje odejście z programu przy pomocy Instagrama. Dziewczyna nie tylko podziękowała fanom za wsparcie i wysyłane SMS-y, ale także stwierdziła, że koniec przygody z The Voice nie wywołał w niej smutku. Dodała, że była na to gotowa, a Bartkowi z jej drużyny finał po prostu się należał. Czy Karolina Robinson zrobi zawrotną karierę mimo, iż nie wygrała muzycznego show? Wszystko jest możliwe, tak jak było w przypadku Natalii Zastępy, Ani Karwan, czy też Natalii Nykiel. Przypomnijmy, że nagrany singiel Karoliny Robinson na potrzeby The Voice o tytule 4 soboty, został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy i dla niektórych powinien znaleźć się na playliście niejednego radia.

Sonda
Karolina Robinson odpadła z The Voice of Poland - to dobrze czy źle?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze