The Voice of Poland 12 - Wiktor Dyduła faworytem programu? Te komentarze mówią wszystko

2021-10-16 21:58
Wiktor Dyduła
Autor: TVP

The Voice of Poland 12 - najpopularniejszy talent show powrócił na ekrany i widzieliśmy już pierwsze występy w ramach Przesłuchań w ciemno. Można się spodziewać, że poziom tej edycji będzie wysoki. Jeden występ szczególnie zwrócił uwagę widzów. Czy Wiktor Dyduła będzie faworytem tej edycji? Na to wskazują komentarze.

The Voice of Poland 12 wystartował! Nowa edycja słynnego talent show wywołuje wiele emocji już od kilku tygodni. Wszystko zaczęło się od informacji o zmianach w jury. Nowymi trenerami zostali Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz debiutująca w tej roli Sylwia Grzeszczak. Nie zabrakło także weteranów, czyli Tomsona i Barona. Za nami już pierwsze dwa odcinki 12. edycji i poznaliśmy pierwszych kandydatów do tytułu najlepszego głosu w Polsce. Jeden z nich szczególnie zwrócił uwagę widzów i internautów. Jego występ zdobył mnóstwo wyświetleń na YouTube, a w komentarzach wiele osób uważa, że to główny faworyt do zwycięstwa. Co można przeczytać pod nagraniem z castingu utalentowanego mężczyzny?

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

The Voice of Poland 12 - Wiktor Dyduła faworytem?

Wiktor Dyduła zaśpiewał piosenkę Falling Harry'ego Stylesa i zachwycił internautów! "Coś czuję że wygra tą edycje, a w finale znajdzie się na pewno!", "Diament, taki talent, wzruszyłam się", "Coś czuje że o tym Panu będzie głośno", "Jesteś stworzony do bycia na scenie", "Mój ulubiony występ do tej pory! " - to tylko niektóre pozytywne komentarze, które można przeczytać. Zgadzacie się, że Wiktor jest faworytem tej edycji? Podczas kolejnego etapu, jakim były Bitwy - Wiktor przeszedł je pozytywnie.

Sonda
Wiktor Dyduła wygra The Voice of Poland 12?

Wiktor Dyduła - kim jest?

Uczestnik 12. edycji The Voice of Poland jest wielkim fanem Toma Odella. Na jego kanale na YouTubie można znaleźć covery piosenek wokalisty w wykonaniu Wiktora Dyduły. Artysta posiada też swój fanpage na Facebooku, gdzie dzieli się swoimi nowymi projektami. Po udziale w The Voice of Poland liczba obserwujących stronę z pewnością wzrośnie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze