The Voice of Poland 12 - kiedy nowa edycja muzycznego show?

The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Program The Voice of Poland 11 dobiega końca. Miłośnicy muzycznego show już teraz poszukują odpowiedzi na pytanie, kiedy rozpocznie się jego następna edycja. Jak długo trzeba będzie czekać na kolejną część The Voice of Poland? Więcej o 12. edycji rozrywkowego show przeczytacie poniżej!

The Voice of Poland to program, który z roku na rok cieszy się coraz to większą popularnością. 5 grudnia 2020 roku zakończy się jedenasta edycja programu i to właśnie wtedy poznamy zwycięzcę programu. Finał tegorocznej edycji The Voice of Poland 11 trzyma w napięciu, a tak wysokiego poziomu w programie zdaniem niektórych widzów nie było już od lat. Miłośnicy tego muzycznego show już teraz zastanawiają się, kiedy rozpocznie się następna edycja programu. Wszyscy wyczekują ujawnienia daty 12. edycji The Voice of Poland, szczególnie teraz, kiedy 11. edycja zakończy się lada moment. Przypomnijmy, że ten program telewizyjny emitowany jest nieprzerwanie od 2011 roku i stale jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń rozrywkowych, które nie mogą narzekać na brak popularności. The Voice of Poland 12 - kiedy rozpocznie się edycja? Odpowiedzi na te pytanie szuka bardzo dużo osób, jednak na ten moment nie pojawiły się jeszcze żadne konkretne informacje. 

The Voice of Poland 12 - kiedy?

Choć w sieci nie pojawiły się jeszcze żadne konkretne informacje na temat następnej edycji The Voice of Poland 12, być może powinniśmy spodziewać się jej na jesieni, tak jak było to w przypadku 11. edycji programu.

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]
Najnowsze