Finał The Voice of Poland 2020 oczami Urszuli Dudziak! Trenerka ma swojego faworyta

Urszula Dudziak
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Urszula Dudziak

Finał The Voice of Poland 11 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce finaliści zawalczą w ostatnim odcinku o wygraną, co będzie nie lada wyzwaniem, ponieważ konkurencja jest ogromna. Jak tegoroczną edycję muzycznego show ocenia Urszula Dudziak? Pojawił się komentarz gwiazdy!

Finał The Voice of Poland 2020 zbliża się wielkimi krokami! Ostateczny, decydujący odcinek będzie transmitowany już w sobotę, 5 grudnia bieżącego roku, a obejrzeć go będzie można już o godzinie 21:00 na antenie TVP2. Wielki finał programu jest zawsze wisienką na torcie i wiąże się z nim wiele spontanicznych niekiedy wręcz skrajnych emocji, jakie możemy zaobserwować w trakcie występów uczestników. W tegorocznej edycji stawka w finale jest naprawdę wysoka, a konkurencja jeszcze wyższa. W finale The Voice of Poland 2020 o zwycięstwo zawalczą Anna Gąsienica-Byrcyn, która jest z drużyny Edyty Górniak, Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka, i Jędrzej Skiba, faworyt Urszuli Dudziak, a także Adam Kalinowski, który jest z drużyny Tomsona i Barona. Który z uczestników zdobędzie miano zwycięzcy? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę. Jak wygląda finał The Voice of Poland 2020 oczami Urszuli Dudziak? Legendarna piosenkarka postanowiła udzielić wywiadu dla telemagazynu, w którym odniosła się do zbliżającego się finału show. Okazuje się, że wokalistka ma już swój typ zwycięzcy! 

Urszula Dudziak o finale The Voice of Poland 11 

To jest bardzo trudno powiedzieć. Mam kogoś na myśli, ale bywa tak, że ktoś na próbie zaśpiewa genialnie, a potem w programie jest o wiele gorzej. - skomentowała legendarna wokalistka.

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]
Najnowsze