The Voice of Poland 11: półfinał 28.11.2020. Adam Zdrójkowski powraca do programu! Co wydarzy się w odcinku?

2020-11-28 16:09 kg
Adam Zdrójkowski
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Na początku listopada okazało się, że Adam Zdrójkowski nie pojawi się w „The Voice of Poland”. Młody aktor na etapie odcinków finałowych miał współprowadzić program z Tomaszem Kammelem, Maciejem Musiałem oraz Małgorzatą Tomaszewską. Nieobecność Adama spowodowana była zmianami terminów nagrań muzycznego show, które kolidowały z innymi zobowiązaniami zawodowymi Zdrójkowskiego. Ku uciesze fanów aktora, pojawi się on w najbliższym odcinku programu.

The Voice of Poland 11: półfinał 28.11.2020. Adam Zdrójkowski powraca do programu! Co wydarzy się w odcinku? Już w sobotę 28 listopada 2020 roku Adam Zdrójkowski znów pojawi się na scenie. Aktora nie zabraknie także w wielkim finale, który odbędzie się już za tydzień. Warto przypomnieć, że w ostatnią sobotę do programu wrócił także Maciej Musiał, który nie wystąpił w jednym z odcinków z tych samych powodów co Adam Zdrójkowski. 

The Voice of Poland 11: półfinał 28.11.2020 - co się wydarzy?

W sobotnim odcinku poznamy czworo finalistów, którzy w przyszłym tygodniu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych. O miejsce w wielkim finale walczyć będą:

  • Anna Gąsienica-Byrcyn i Anna Nadkierniczna z drużyny Edyty Górniak 
  • Mikołaj Macioszczyk i Krystian Ochman z teamu Michała Szpaka
  • Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła z ekipy Tomsona i Barona z zespołu Afromental 
  • Martyna Zygadło i Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak 

Oprócz występów ośmiu uczestników na scenie zaśpiewa także trener dziewiątej edycji programu Piotr Cugowski oraz Mikolas Josef - miliony słuchaczy w Europie pokochało za utwory „Me Gusta”, „Colorado” czy „Lalalalalalalalalala”. Gwiazdą muzyczną będzie także trenerka programu Edyta Górniak, której singiel „Too Late” ujrzał światło dzienne kilka godzin temu.

Trzeci odcinek finałowy jedenastej edycji „The Voice of Poland” już w sobotę o 21:00 w TVP2. 

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze