The Voice of Poland 11 - nowe jury, 90. uczestników i wielkie emocje!

2020-08-11 10:47 Rafał Wróblewski
The Voice of Poland 11 - nowe jury, 90. uczestników, i wielkie emocje!
Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland 11 - nowe jury, 90. uczestników, i wielkie emocje!

10 sierpnia 2020 rozpoczęły się nagrania The Voice of Poland. Na trenerskich fotelach zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Co wiadomo o nowej edycji muzycznego programu? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 - juryuczestnicy, prowadzący i wielkie emocje! Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji The Voice of Poland ocenią dobrze znani widzom trenerzy. W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. Co skłoniło wokalistkę do wzięcia udziału w nowej odsłonie programu - sentyment a może muzyczne uzależnienie? 

Uzależniona jestem tylko od dobrej energii i od smacznej wody (śmiech). Zaproszenie do kolejnej edycji The Voice of Poland przyjęłam zdecydowanie z sentymentu - wyjaśnia trenerka, którą po raz ostatni mogliśmy oglądać na czerwony fotelu w 2018 roku w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. To właśnie podopieczna Edyty Górniak - Roksana Węgiel, wygrała wówczas program i w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce i zagranicą. Oba formaty są w równym stopniu trudne i wymagające, każdy na swój sposób. Wspólnym mianownikiem natomiast dla każdej z tych edycji, jest wytężony poziom koncentracji wszystkich trenerów, a także poczucia odpowiedzialności za podejmowane wybory. W każdej edycji opieram się o swoją intuicję i doświadczenie zawodowe - wyjaśnia artystka.

The Voice of Poland 2020 - jury, trenerzy

Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w The Voice Senior. Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów. Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę The Voice of Poland? Przekonamy się już niebawem. 

W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję The Voice of Poland. 

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew. Premiera jedenastej edycji The Voice of Poland już 12 września w TVP2.

Najnowsze